Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jobban vonz szexuálisan egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban vonz szexuálisan egy (nem egy konkrét, hanem bármelyik) férfi hétköznapi ruhába felöltözve, mint félmeztelenül, félmeztelenül jobban, mint meztelenül. Vannak ezzel mások is így?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 00:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pl. ugyanattól a férfitól ingben izgalomba jövök, meztelenül nem (akkor se, ha jól néz ki amúgy)
2021. ápr. 16. 00:02
 2/11 A kérdező kommentje:
zavar a meztelenség
2021. ápr. 16. 00:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Öltönyben kell akkor szexelni veled. Nincs mese
2021. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ráhibáztál, na, az tényleg be tud jönni. :)
2021. ápr. 16. 00:34
 5/11 anonim válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj, nekem is vannak olyan emberek akik sokkal jobban néznek ki ruhában mint meztelenül. Példaként mondom A nagy pénzrablásból a Professzort, szerintem sokkal jobban nézz ki ingben, de Berlinnel is így vagyok. Lehet csak meg kell találnod azt az ideált ami neked így ruha nélkül is szimpatikus, de ki tudja lehet te ilyen típus vagy, hogy senki meztelensége nem tetszik.
2021. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Sztem is undik a férfiak pucéran.
2021. ápr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én fordítva vagyok így 😂😂 legalábbis akkor kelti fel az érdeklődésemet egy lány, ha nem kurvásan öltözik xD
2021. ápr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ez szép Tőled pasi létedre, le a kalappal :)

biztos komoly gondolkodású srác lehetsz :)

2021. ápr. 16. 00:56
 9/11 anonim válasza:

Szintén a " másik oldalról", tudom, hogy kicsit csodabogár vagyok, de bizonyos ruhákban jobban meg tudnak általában mozgatni a nők, mint meztelenül, vagy direkt sokat mutató darabokban.

Nagyon szeretem például, ha kockás ingeket, világoskék farmeringet, fekete zenekaros pólót, vagy belebújós kapucnis pulcsit viselnek, pláne az oversized méretben. De ez csak pár példa az ízlésemből, igazából hosszú még a lista :D

2021. ápr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igeeen, én élek-halok azért, ha fehér atlétatrikót (vagy klasszikusan mondva: asszonyverőt) visel egy pasi, rövidnadrággal :P Sokkal vonzóbb lesz a szememben, mint félmeztelenül :)
2021. ápr. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!