Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiúk mennyire fogadják el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BlueGreen8 kérdése:

A fiúk mennyire fogadják el a fiús lányokat?

Figyelt kérdés
Nem olyan lányról beszélek aki sportol,vagy ilyesmi hanem aki rendesen fiús,és a fiúkat szereti.

2021. máj. 2. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem jön be!
2021. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sem jon be.
2021. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Kis önbizalommal vagy nőknél kevés tapasztalattal bíró fiúknak bejön, mert könnyebben tudnak feléjük nyitni (úgy, mint más fiúkkal teszik).
2021. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ilyen lánybarátom. (Mondjuk hogy a fiúkat szereti az alap, nem tudom mire értetted ezt.. :D) Mi számít neked annak? Mert vannak határok: pl az sok ha egy lány full úgy néz ki mint egy fiú, úgy is viselkedik,úgy öltözködik stb

DE...

Nekem van egy olyan lány barátom aki nem sminkeli magát,nem festi a körmét, nem ilyen cicababa, plázacica stb. (mert ő alapból is szép.) Ott van a konyhában és házi munkákban is(füvet nyír, sövényt levágja, fát megmetszi stb). Na ez már rendben is van, sőt..

2021. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Barátnőm nagyon fiús, nem csak kinézetre, hanem a szexben is. Eléggé domináns az ágyban és felcsatolhatóval vagy a vibrátorával megdug néha. A kinézete amúgy sokat változott mióta velem van, a rövid haj megmaradt, de nőiesebb ruhákat hord.

Én elfogadom hogy ő ilyen.

2021. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez azért elég tág fogalom.

Testre?

Vagy öltözködés?

Vagy miben nyilvánul ez meg?

2021. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, a nőkben azt imádom, hogy nőiesek.
2021. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Valamivel biztosan jobban fogadják, mint a lányok a lányos fiúkat :D .


Nekem pl bejönnek a fiúsabb lányok, bár nyilván itt is van határ, azért ne higgyem azt róla, hogy férfi.


Ami szerintem probléma, hogy nem sok férfi kezdeményez egy fiúsabb lánynál, mivel az ilyeneket leszbikusnak nézik. És ennek megvan az alapja is, kevés az a nő aki fiúsabb, de a férfiakat szereti (itt a kinézetre gondolok inkább, rövid haj stb, ismerjük ezt az arhetípust). Legalább is nekem ez a tapasztalatom, de ha nincs igazam meggyőzhető vagyok.

2021. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, mit takar az, hogy rendesen fiús. Ha az érdeklődési körei inkább férfias témák, annak még örülnék is, mert annyival több mindenről tudok vele beszélgetni. Ha rövid haja van és fiúsan öltözködik, vagy ha káromkodik, mint egy kocsis, az már zavarna.
2021. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek, csak elég vékony a határ a vagány, jó fej, de még nőként is vonzó lány és az irritáló, erőltetetten férfiaskodó között.
2021. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!