Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan fogadjam el azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el azt, hogy szeretem a lányokat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem tudom ezt teljesen felfogni és feldolgozni.. Egyre inkább azt érzem nővel akarok lenni. Testileg, érzelmileg, mindenhogyan.. Eddig is voltak már tapasztalataim, de magát a tényt, még nem tudtam elfogadni és ez emészt belül. Mit tanácsolnátok? 23/L

2019. jan. 2. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Miért?

Mármint a lányokhoz vonzódsz, de nem tudod elfogadni? Ez úgy hangzik, mintha rendellenességként fognád fel. Legalábbis részben.

2019. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Ne fogadd el, csak ne foglalkozz vele, ne agyalj rajta. Elbüvöl két gyönyörü szem? izgalomba hoz egy hang, két kezedben keményedö mellbimbo? ........... csak örülj és hagyd az érzéseket, izgalmakat kiteljesedni!

(Szeretnék csokolozni veled.)

2019. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1# igen, talán dolgozik bennem egy olyan gondolat, hogy valami nem oké bennem, hogy ez "rendellenes". Azon agyalok folyton mitől van ez, miért lettem ilyen..
2019. jan. 2. 00:37
 4/8 A kérdező kommentje:
2# (Velem? Nem haragszol meg, ha ezt így ismeretlenül inkább passzolnám? :D )
2019. jan. 2. 00:48
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Úgy fogadd el, hogy gondolj arra: Ha ez van, akkor ezen nem tudsz változtatni.

És nem azért alakult ki, mert bármit rosszul csináltál volna korábban, hanem mert ez van és kész.

Csak a lányok jönnek be, vagy a lányok IS bejönnek?

2019. jan. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez van, talán azért nem tudjuk elfogadni magunkat mert minden ember elcsodálkozik egy lányon ha megtudják,h leszbikus(szerintem nincs mit csodálkozni azon hogy a nők jobban tetszenek neked) örülj neki, izgalmasabb életed lehet, nem így gondolod:)?

A lényeg, hogy ez csak rád tartozik és nem kell megosztanod senkivel csak ha megérdemlik.

Ebben mi a rossz, hogy mindkét nemhez vonzódsz?

Ha meg csak a lányokhoz akkor vedd körül magad olyanokkal mint te vagy ez segít, hogy ne érezd magad idegen.

19l

2019. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon elveszel menj pszichológushoz.


A kedvenc válaszom, aki meg akart csókolni téged. :D lehet ez valami elvarázsolt leszbikus mese, a csókjától el tudnád fogadni magad. :D

2019. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki, jobb a szex, mint a heteroknál.

Akinek meg baja van veled emiatt, azzal nem kell foglalkozni.

2019. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!