Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki ebben a kategóriában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ebben a kategóriában böngészik, írogat meg ilyesmi, azoknak átlagban mindnek vannak bizonyos izgalmas képei?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy amikor priviben beszélgetek fiúkkal, akkor mind egyből tud nekem bizonyos képeket küldeni, ha értitek mire gondolok.. nem mintha nekem nem lenne ilyen képem, de ez itt ebben a kategóriában olyan természetes, hogy privát üzenetben mennek az ilyen fotók?

Lány vagyok :)


2021. máj. 11. 10:24
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Olyan, minthogyha minden pasinak lennének ilyen képei és előszeretettel küldözgetik őket, de nincs is ezzel semmi baj, csak tényleg minden pasi ilyen..? :)
2021. máj. 11. 10:26
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Lányként válaszolok, ebben a topikban szerintem legtöbbnek van a gépén egy két farokkép, és vagy előbb vagy utóbb de megkérdezik hogy küldje e el?

Itt nincs is ezzel gond, de pl ha átmész másik topikban és ott is ezt csinálnák ott már zavaró lenne. De te is mondtad hogy neked is van (nekem is csak nem mutogatom), szóval nincs ebben semmi meglepő.

L

2021. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
A többségnek igen és azt hiszi, el fogok ájulni egy random faroktól. 😓
2021. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Max a proliknak... A legtöbb itt megkeseredett, elképesztően frusztrált, 20-30 közötti szűz incel...szkalap. Ebben a kategóriában tud a legkevesebbet az átlag a szexről és a szeretetről...


Legyünk már egyszer őszinték

2021. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem például nincs,de csinálok,ha gondolod, amennyiben Te is.
2021. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#5 én szívesen megmutatom a farkam!

18L

2021. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Mindenkinek zöldet nyomtam, köszönöm a válaszokat! :)

Én azért “futottam” össze már itt normális fiúkkal/férfiakkal is, legalábbis eddig annak tűnnek, van 3 olyan személy akikkel már több mint 1 éve beszélgetek folyamatosan. ☺️

2021. máj. 11. 10:34
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy a legtöbb csajnak is vannak ilyen képei, annyi, hogy ők csak a kiszemelt fiúknak küldik el :) Ne legyünk már megint ennyire igazságtalanok, hogy csak a perverz férfiak léteznek, meg a szent nők...
2021. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8-as, bocsi, ha úgy jött le neked a kérdésem, hogy perverz férfiak és szent nők, nekem igenis tetszenek az ilyen fotók, szeretem őket nézegetni, csupán csak úgy tűnt, hogy ebben a kategóriában mindenkinek vannak ilyen képei. ☺️ Ha szingli ha foglalt akkor is. ☺️
2021. máj. 11. 10:40
 10/22 anonim ***** válasza:

#6. Sajnos a farkad nem érdekel.

#7. Velem is beszélgethetnél.

2021. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!