Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már szexbalesetetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már szexbalesetetek, kellemetlen helyzetetek szextől, ill. közben?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor a popóját kényeztettem nyelvel a pasimnak,elfingta magát.Ez borzasztó volt.
2021. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen helyzetet én is megéltem, nővel 69-es pózban nyalás közben. 🤬🤢
2021. máj. 18. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Begörcsöltek a combjaim, az ágyról is majdnem leestem, olyan rossz volt. Persze a hangulatnak annyi volt.
2021. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az akkori párommal együtt voltunk,és ránk nyitott a 3 éves kislánya.Akkor még nem mutatott be neki,nem ismert.És azt se tudta hogy ott vagyok,elaludt,és utána találkoztunk...felébredt a kislány és kereste az anyját...

Nagyon kellemetlen volt,és bántott is a dolog.

2021. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

A fitymámat egyszer becsípte egy nő két metsző foga közti hézag. :-( Azóta kerülöm a hasonló hézagos fogakkal rendelkező csajokat. Pár napig fájt, de szerencsére nem lett komolyabb gondom.

Szex közben én is kiábrándítónak tartom a fingást! De sajnos vannak helyzetek, amikor képtelen a szellentést visszatartani akár a nő, akár a férfi. Pl. heves szeretkezés, aktív szex különböző fajtája.

Análszexnél is megesik a csokisodás. Aki tüzet gyújt, számoljon a füsttel is!


Volt egy kollégánk, akiről az hírlett, felcsusszant neki egy játékszer análisan, és megműtötték. Ő aranyér műtétet emlegetett helyette. ;-)

2021. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátom, aki később a férjem lett, egyszer úgy megujjazott a vonatfülkében, kettesben, hogy összepisiltem magam. Az ülés is olyan lett, de az kevésbé volt cikibb, mint hogy a nadrágom is csuron vizelet volt. Mivel nem volt más ruhám, abban szálltam le és mentem végig fényes nappal hazáig.

Naná, hogy jött szembe ismerős, aki beszélgetni akart! Az irattáskámmal próbáltam eltakarni magam, amennyire tudtam. Mai napig nem tudom, mennyire látta a szomszéd néni a kellemetlen helyzetemet.

2021. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
:)
2021. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!