Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18-30 év közötti egyedülálló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-30 év közötti egyedülálló fiatalok, ti hogy álltok az alkalmi kapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 05:35
A kérdező szavazást indított:
Elég gyakran szokott nekem lenni
Néha belemegyek ilyenbe
Nem keresem, de ha van lehetőség, belemegyek
Nem vagyok ennek a híve
Egyéb
41 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kapcsolatom van. Nálam 10 évvel idősebb nővel. Elvált, törtető, karrierista az illető. Neki csak intimitás kell, nekem meg hát........ :)
2021. máj. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Úgy 40 éves pasi hogy írj és el meselem 😉
2021. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Törölted a válaszom? Mi nem tetszett benne? 😁
2021. máj. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
2 kivételtől eltekintve konkrétan csak így juthattam puncihoz, szóval muszáj alkalmazkodni. 25f
2021. máj. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
😂😂😂
2021. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszerűen nem éri meg a sok készülődés, meg utazgatás, meg satöbbi, a vibrimmel akkor és annyiszor érek célt, amikor és amenyiszer akarom. Ráadásul a vibrim tuti nem terjeszt betegséget, nem kell vele az óvszeren vitatkozni, és leszopni sem kell. Szóval az alkalmi kapcsolat nekem minden szempontból rosszabb, mint a vibrizés, úgyhogy hülye lennék alkalmizni.

23N

2021. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból sose vagyok úgy, hogy kell valami egyéjszakás kaland, prosti nálam szóba se jöhet. De tudom, ha úgy adódik úgyis belemegyek
2021. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27 vagyok, elég gyakran szokott lenni, főleg hétvégéken. Kinézek egy várost, elmegyek vonattal, majd felszedek kora délutántól 1-2 fiút (persze csak egymás uán, nem többes). Van amikor csak nyilvános illemhelyen orálozok, olyankor néha a mobilszámom is kiírom, több (meleg) társkeresőn is fenn vagyok, elég komoly "referenciám" van már az évek alatt, volt akit egymás után többször is alaposan kifacsartam. ;)
2021. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!