Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a ti szempontokból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a ti szempontokból a saját nemetek esetén hogy látjátok a kapcsolatok statisztikáját? Azaz mennyi arányosan az egyedülálló/kialakuló/összejáró/stabil kapcsolatok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én így:

60 % kapcsolatban, 5% alakulóban, 10% összejárós, 25% egyedül.

Én összejárós vagyok.

L22

2017. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nagyon változatos a kép.

Kevesebben vannak a stabil kapcsolatban lévők. Ezek nagyja sem az én korosztályomból való.

Aztán jönnek a párkeresők vagy szinglik. A saját elhatározásból szingli a kevesebb.

És a harmadik halmaz, aki sűrűn cserélgeti a partnereit, vagy épp szexkapcsolatba van. Sok lány ismerősöm van aki mindig szerencsét próbál, de képtelen megmaradni stabil kapcsolatba. Egy része, mert 1x nagyon szerelmes volt és az a szerelem hiányzik neki. A másik része elve összeférhetetlen egy párkapcsolatban. Ez a legtöbb.

2017. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A többség kapcsolatban van, legalább 80%.

A többieknek alakul valami, vagy épp szinglik, szakítás után.

Olyat nem ismerek, akik csak szexre járnak össze, szóval ha igen, azt is diszkréten teszik ezek szerint.

2017. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as: Ezt nagyon kevés nő fogja bevallani, a rutinosabb a legjobb barátnőinek sem, mert ha egyszer kitudódik, akkor már nem tuszkolod vissza a szellemet a palackba. Gondolj bele, 30-as jó karriert befutott nő álmai pasijával randizik és egy rosszakarója bizonyítékokat ad arról, hogy a nőnek voltak alkalmi kapcsolatai. Ez két okból is problémás.


Az egyik, hogy letagadta a férfi előtt. Ez már olyan mértékben tönkreteszi a jövőbeli kapcsolatot egy igényes, jómódú férfivel, hogy esély sincs a folytatásra.


A másik, ha az illetőnek becsípődése, hogy ilyen múltú nővel nem áll össze. Ez pedig sem rá nézve nem korrekt, mert mindenkinek joga van a saját meggyőződéséhez, bármilyen értelmetlen is az, a nők is választhatnak csillagjegyek alapján párt.


Úgyhogy emiatt a legtöbb nő titkolja, mélyen eltemeti magába az alkalmi kapcsolatokat. Többek között ezért preferálják a külföldieket. Azt gondolják, hogy ritkábban buknak le, mert ők hazamennek, az itteni meg lehet, hogy épp kollégája lesz a jövendőbelijének.

2020. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!