Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok ember előtt maszturbálni ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember előtt maszturbálni ?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy olyan helyen verte ki már valaki ahol nagyon sokan voltak ?

2021. jún. 19. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Még nem de engem nagyon izgatna ha van ilyen lehetőség :D
2021. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jolly87 ***** válasza:
volt igen ha tudom sokszor csinálom
2021. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyire sokan? Volánbusz számít?
2021. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sandrisbp ***** válasza:
100%
Volt régebben, 2010-ig kb egy klub a Radnóti M. u.-ban, ott, ahol ma a flippermúzeum van, glory hole videókabinokkal és táncoslánnyal, sztriptízzel, hét végén néha live show-val... sőt, péntek-szombat este a színpadon a közönség vállalkozókedvűbb tagjai bevonásával is történt ez-az. Ott a közönségből azok, akik nem akartak sorban állni a színpadon egy ingyenes óvszeres orálért, általában nyilvánosan végigmasztizták a műsort :). Elég sokan voltak...., 10-20, de néha 30-40 vendég is volt ilyenkor.
2021. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan helyen verték ki, ahol mások is jelen voltak. (szexmozi)
2021. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sandrisbp ***** válasza:
#5 -ja, hát a szexmozi az már csak erről szól, van aki veri magának, van, aki ezt nézi, van aki másét veri vagy szopja... van aki szopat.... szóval van látnivaló bőven a filmen kívül is :). Melyikben voltál? Hegedűs Gyula utca? Király utca?
2021. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy baráti társaságban. 10-15 ember volt, ami nem tudom, hogy mennyire számít soknak, de mind nézett.
2021. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt hogy sikerült összehozni? :D
2021. jún. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!