Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem éri meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem éri meg csak azért edzeni hogy jobban tetszek a nőknek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Magadnak edzzél,ne másnak.
2021. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha amúgy utálod az egészet, akkor csak ezért tényleg nem éri meg.
2021. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Hát két legyet ütsz egy csapásra.Mert elsősorban magadnak is jobban fogsz tetszeni,nem kap el a hányinger,undor ha belenézel a tükörbe...és valószínű a nőknek is jobban tetszenél mint eredeti formádban.

Félreértés ne essék,attól hogy kipattintod magad még nem fognak ragadni rád a nők.De valamelyest javítasz a külsődön,és így az esélyeiden is a nőkkel szemben!

2021. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Én elkezdtem edzeni két éve? Szívesebben nézek tükörbe,jobban megnéznek a csajok,és sokkal aktívabb vagyok,tovább bírom a szexet is (30-40 perc). Szóval ezzel csak nyersz hidd el.
2021. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Csak ezért nem, de a sport nem csak erről szól, hanem egészségről, kondícióról, meg alapból jobban érzed magad a bőrödben. A vizuálisan vonzóbb külső csak "mellékhatás" (bár a sikerhez önmagában kevés, de hasznos).
2021. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Jelenleg a 60 kilós, szakállas, szemüveges kis görcsök visznek el minden csajt.
2021. júl. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van!

Én 26 éve testépítek, elsősorban magam miatt kezdtem el, majd később azt hittem naívan, hogy a nőknél is nagyobb sikerem lesz, de tévedtem.

Leszűrve a tanulságot, edzek továbbra is, de kizárólag csak magamért!

A nőket meg leszharom úgy ahogy ők tették velem anno.

F.

2021. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!