Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szóke lányoknak/csajoknak/nőkn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóke lányoknak/csajoknak/nőknek miért nem tetszek?

Figyelt kérdés

23 F vagyok, magas, vékonyabb...bár széles csípőjű..váll szélesítése még folyamatban:)) Kék szemű, hosszú(kb váll alá érő) világosbarna (épp nem sötétszőke) göndör hajam van. A végtagjaim picit hosszúak szerintema testemhez képest, de erősítem őket.


Személyiségre szerintem visoznylag normális vagyok, nagyon kedves(sajnos, tudom, hogy ez hátrány a csajoknál)..sokan mondták, már, hogy az arcomra van írva, hogy jó ember vagyok...én ennek egyáltalán nem örvendek... egyetemet is végeztem, bár nem érzem magam okosnak:))


Volt már az évek során többféle barátnőm, fekete, barna, egyenes és göndör hajú, de szőke még nem volt. Már többnél próbálkoztam, egyikse sikerült. Nekem meg kb az utóbbi 1-2 évben egyre inkább motoszkál egy gondolat a fejemben... a szőke lányok/ nők iránt egyre nagyobb vágyat érzek és még sose kaptam egyet se. Volt eddig 2 csaj aki szőke volt és velük valszeg sikerült volna, mert ajánlották magukat(legalábbis így éreztem), de ők nem tetszedtek igazából se arcban se testben. Nemrég meg volt 1 szőke aki tetszett arcabn is testben is, próbálkoztam is nála s úgy is volt, hogy összejövünk, de valamiért a csaj kb 2-3 hét után nagyon gyorsan kihátrált az egészből.szerintem túlságosan beleéltem magam s ezt észrevette s el is vesztette az érdeklődését irántam...ami azért fura mert úgy tűnt abból, amit mond, hogy komolyan gondolja(szerintem ilyenkor más pasi van a háttérben)..na mindegy. :/


Volt olyan is, amikor egy másik szőkének udvaroltam, hogy egyszer találkoztam az anyjával s utólag megtudtam, hogy a csaj anyja teljesen oda volt értem, simán engedett volna a lánnyal, meg minden.. de sajnos a csaj nem volt annyira oda értem... pedig még verset is írtam neki anno...sokat találkoztunk, de végül rájöttem, hogy mással akar lenni s csak az időmet húzza(fél évet udvaroltam, még csókot se kaptam)..


Szóval nem azt mondom más lányok nem jönnek szóba, meg nincs esélyük, de persze, hogy van, csak egyszerűen legbelül egy csínos szőkére vágyok, akivel azért persze beszélgetni IS lehet :D


Nektek van valami tapasztalatotok, tippetek ezzel kapcsolatban?



2019. jan. 31. 15:35
 1/3 A kérdező kommentje:
elnézést a címbeli elírásért
2019. jan. 31. 15:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? A mai szőke lányok 90%-a feti a haját. Szedj fel valakit, aztán beszéld rá hogy fesse szőkére.
2019. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem olyan... :/ biztos nagyravágyó vagyok...
2019. jan. 31. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!