Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik az a törzs, ahol a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pintér László kérdése:

Melyik az a törzs, ahol a férfivá avatás része az, hogy a fiúnak orálisan ki kell elégítenie az apját?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, de nem találom.
2021. júl. 19. 19:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez most komolyba van ilyen? Nagy szopás lehet egy családi buli hármas ikrekkel
2021. júl. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Itt a második pontban tényleg írnak róla.


[link]


mondjuk ez is egy bulvárcikk, úgyhogy nem tudom mennyire lehet hiteles...

2021. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12

Ott csak szimplán egy fiatal és öreg aktusáról van szó, nem fiú és apa közöttiről.

2021. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13

De de, férfit kell, nincs apelláta.


"A fiatal fiúknak ugyanis a törzs egy idős tagját kell orálisan kielégíteniük, a spermáját pedig lenyelniük."


Ezt írja, nő nem igazán termel olyat.

2021. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Operatív törzs.
2021. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A fiú-apa tényleg nincs írva, csak hogy a törzs egy idősebb tagját, és nem is mindegy kit, mert nőt utána csak abból a családból szerezhet. Szerintem érdekes. :D Képzeljétek el, ha Nálunk is csak akkor kaptátok volna meg a Barátnőtöket, ha előtte az Apjuknak kedveskedtek szájjal!
2021. júl. 20. 09:18
 17/18 anonim ***** válasza:

Ezt is írja a cikk:


"A törzs úgy tartja, hogy az öregek spermájában egyfajta életerő lakozik."


Ez ismerős nekem innét gyakoriról, amikor valami elvetemült egy kancsónyit akar belőle fogyasztani, mert állítólag, tele van tápanyagokkal. :D

2021. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#14 Azt én is értettem, hogy férfit kell, csak azt nem írja a cikk, hogy a saját apját, hanem egy másik öreg fickót.
2021. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!