Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl az avatást?

Hogyan éljem túl az avatást?

Figyelt kérdés

Nem sokára itt az avatás, egész héten valami nagyon gáz cuccban kellesz lennünk, és folyton ki fognak röhögni.

Aztán az avatáson meg ki tudja, mit kellesz csinálnom az egész suli előtt...

Nagyon lámpalázas, csendes, érzékeny lelkű lány vagyok, már hetek óta ezen parázok, konkrétan annyira, hogy gyomoridegem lesz csak a gondolattól is.

Hogy ne féljek ennyire? Nektek mit kellett csinálni avatáson?

😖



2018. nov. 7. 18:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ezen mindenki átesett, és jövőre majd te fogsz nevetni. ;)
2018. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

engem ez nem vigasztal

megalázó az egész, semmi viceset nem látok benne

2018. nov. 7. 18:39
 3/24 anonim válasza:
100%
Nálam 2 héttel ezelőtt volt a beavatás. Szivattak is rendesen, de mi is velük együtt röhögtünk. Próbáld lazán venni. Ne izgulj, te is röhögj és szórakozz a többivel.
2018. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki túl élte, te is túl fogod. Most ha rám hallgatsz de komolyan mondom neked. A legelső rád eső feladatot teljesítsd és minél jobban keltet a látszatot mennyire bevállalós vagy, annál előbb fognak békén hagyni, és kevésbé gáz feladattal szívatni. Ez nálam 10 évvel ezelőtt bevált, amikor meg mi voltunk a végzősök annak idején akkor mi is azokat avattuk jobban akik hátráltak, akik meg bevállalták őket kevésbé. Ilyen egyszerű. Egyébként meg az iskola nem fogja hagyni hogy a leggázabb feladatot csináltassák ami tényleg megalázó. Túl fogod élni.

Nyugi.


De ha hátrálsz, beteget jelentesz akkor megjegyeznek és később rád fognak szállni, vagy úgy megszívatják az osztályodat emiatt hogy mindenki utálni fog majd téged.

2018. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
"megalázó az egész, semmi viceset nem látok benne" Teljesen igazad van! De miféle avatás lesz ez? Nem most kezdödik az iskolaév!
2018. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
#4! "Mindenki túl élte, te is túl fogod." Csak azokat a szemétkedéseket itéled el amelyeket nem él tul az "áldozat"? bnk6565! Melyik iskolárol van szo? (Priviben is irhatod!)
2018. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

2-es

eszemben sem lenne nem elmenni, mert nálunk akkor vagy valamelyik szünetben, vagy jövőre megavatnak

2018. nov. 7. 19:21
 8/24 A kérdező kommentje:

bocsánat, az előző a 19:03-asnak ment, és ez is...

nem Magyarországon élek, itt mások a szokások

utolsónak pedig, nem szeretném leírni a sulit, mert amúgy szeretem, és mindenki mondja, hogy csak buli az egész

hát nem tudom

2018. nov. 7. 19:24
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

Érdekes engem minden avatásból, beavatásból kihagytak.

Szürke életem lehet.

Nem kell csinálnod semmit, amit nem akarsz. De akkor arra legyél büszke. Legyen erős, stabil személyiséged.

2018. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy egyeseknek nincs ínyére (Neked sem), de törődj bele, ha egyszer ez a szokás. Más is írta, én is azzal próbállak vigasztalni, hogy más is túlélte.

Tényleg úgy esel túl rajta könnyen, ha a legelső feladatokat (tettetett) jókedvvel, röhögve csinálod!!!Vegyél erőt magadon! Sok sikert!

2018. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!