Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti elítélitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elítélitek azokat a férfiakat akik prostituáltal veszítették el a szüzességüket? Kort/nemet is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés

Szóval van két jó barátom, akik megunták, hogy 25 éves kor után szűzek, ezért örömlányhoz mentek.

Rendes, jó fej egyetemet végző férfiakról van szó,annyi hogy kicsit túlsúlyosak, és nem olyan jóképűek.

Megértem, hogy az ilyen gazdag feleségüket prostival megcsaló férfiakat gerincteleneknek tartjátok, de mi a helyzet azokkal a fiúkkal akiknek nem volt más opció?

Manapság ha 20 fölött szűz vagy nem is akarnak szóbaállni veled, mert azt gondolják, hogy komoly oka lehet annak, hogy nem volt eddig barátnőjük.

Ezt ti elítélitek?

Hogy álltok hozzá?



2021. júl. 25. 16:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell a nőknek elárulni, és akkor nem fognak rájuk ferde szemmel nézni.


Ha ezután sem jön össze nekik egy kapcsolat, legalább részük volt szexben.


Ha összejön, akkor meg legalább nem fognak ott bénázni, és nagyobb eséllyel tudják megtartani a csajt.

2021. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Exem így járt 26 évesen. Nem sokkal utána összejöttünk. Éljen a HPV amit tőle kaptam el. Egyébként szerintem nem rossz dolog,de okosan kell csinálni.
2021. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Infószivacs válasza:
83%
38 éves, nem túlsúlyos de átlagos képű férfiként nem ítélem el egyáltalán, még úgy is előrébb vannak mintha ezt sem teszik meg. De számomra nehéz megérteni hogy ez volt az egyetlen módja. Szerintem van bőven olyan nő, legyen az túlsúlyos vagy sem, akivel lehetőség adódott volna testi és remélhetőleg lelki kapcsolatra. Ahogy én tepasztaltam, ebben a témában igazán az a legnagyobb akadály, hogy az ember nem jár eleget és elég változatos közösségbe. Ahol találkozhatna olyannal, akivel már egy közös érdeklődési pont biztosan van. Csak egy saját példa, nem túlsúlyos embereknek szánom tippként, én imádok természetben mászkálni de szó szerint, 2 éve készítem via ferrata-zni. Az összes eddig mászás alkalmával találkoztam irtó helyes nőkkel. Így utólag azt gondolom sok évvel korábban kellett volna elkezdeni.
2021. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Igen.

Mindennemű prostizást elutasítok és elítélek. Lehet lepontozni.

20/N

2021. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Infószivacs válasza:
100%
Prostival gumi nélkül. Pff az oszt igen, felfoghatatlan. Azt kihagytam, hogy én 21 voltam amikor először voltam nővel és bár totál ki voltam emiatt de annyira jól sikerült az első és az utána következő pár hónap, hogy már szinte azt is ki tudnám mondani, megérte
2021. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
Jobban elítélik mint ha impotens lennél.
2021. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Még mindig jobb ha ennyi idősen szűz, mintha prostival veszítené el. Nekem kiábrándító ha egy férfiról kiderül hogy volt prostinál.
2021. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább azt ítélem el hogy arra nem gondolnak hogy bármilyen nemi fertőzést elkapnak
2021. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Kora ***** válasza:
89%

Nem ítèlem el semmifèle kèppen. Elhiszem,hogy van akinek kell egy ilyen kezdő löket. Hogy lehetne elítèlni ha nem ismerjük a hátterèt a dolgoknak? Nyilván az illető így látta jónak,ha lett volna más lehetősège nem tette volna. Baromi könnyű leugatni az ilyet úgy,hogy semmilyen háttèrinfó nincs róla,persze ezeket mind az erkölcs bajnokai írják.

L

2021. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%
Egyetértek a#7-el.
2021. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!