Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha sérülést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha sérülést okozok egy kurvának önhibámon kívül?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy fejbevágom vagy megütöm. Arra, hogy megreped mondjuk vagy egyéb olyan gondja lesz balesetből amiről nem tehetek.

Nyílván nem akarom én tartani utána a kapcsolatot vele, nem azért megyek oda.



2021. júl. 29. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Van biztosítása. Stricinek hívják. Az majd begajtja rajtad a kártérítést.
2021. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy az #1-es írja, ha berág rád a k.rva akkor felhívja a strigóját az meg jól "megbeszéli" veled hogy most mennyi zseton esett ki neki e miatt és perkáld szépen le (szívesen elkísér automatához is).
2021. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
El kell ásni..
2021. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy pl egy rosszlányokon fent levo qrvanak minden esetben van stricije... semmi értelme nem lenne.
2021. júl. 29. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
#4 hidd el hogy mindegyiknek van a telójában egy szám amit fel tudnak hívni baj esetén. Az ilyen "védelmi szolgáltatások" meg pénzbe kerülnek. Amelyiknek még nincs "védelme" azt pedig megtalálják akik ilyen "szolgáltatást" nyújtanak és meggyőzik a prostit hogy hát mégiscsak jobb lenne ("a saját érdekedben") hogy perkáljon nekik a védelemért.
2021. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy megsérüljön a puncija, nagyon furcsának kell lenni, és ráadásul neki végig fáj az.

Nyilván ha szól és te szarsz rá és Tokod tovább mint egy idióta, akkor az szándékos károkozás. Hidd el, találni fog egy úriembert, aki cseveg veled az illemről utána.

2021. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez háztartásibalesetnek számít, a biztosito kifizeti.
2021. júl. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
10 éve vagyok a szakmában, és összesen két balesetem volt, amivel orvoshoz kellett mennem: egyszer fent maradt az óvszer mélyen a hüvelyemben, egyszer meg kiszakadt és akkoriban nem szedtem tablettát. Ha valóban baleset, akkor azért nem vagy felelős, nincs semmi dolgod vele, a lány elmegy orvoshoz és megoldja a dolgot önállóan. Neked annyi károd származik egy balesetből, hogy a lány nem fogja tudni végigcsinálni a kifizetett találkozót az általad kívánt módon. Privátot nem kérek.
2021. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
#8 igen az ilyen "balesethez" nem hívják ki a strigót, de ha a fickó a kérésed, akaratod ellenére erőszakosan tolja vagy előre nem megbeszélt dolgot vet be és úgy van sérülés akkor te is felhívtad volna a "védelmedet" hogy lerendezze a kádert
2021. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megreped arról szerintem igenis tehetsz, nem vagyunk állatok.
2021. szept. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!