Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok kárt okozok azzal, ha...

Sok kárt okozok azzal, ha önhibámon kívül koplalok?

Figyelt kérdés

4 hónapja kezdtem el életmódot váltani, ezalatt az idő alatt le is ment 12 kiló. Már nincs sok hátra, csak 6 kiló. Jól tartottam magam az étrendemhez és egészségesen is álltam hozzá. Szóval ha teszem azt éhesebb voltam vagy volt valami esemény, akkor többet megengedtem magamnak, ha pedig nem voltam olyan éhes, akkor kevesebbet ettem. Nem volt ebből gond, szép lassan fogytam is, aminek nagyon örültem. Az a baj, hogy a barátom szakított velem egy hete és azóta csak bőgni tudok. Csipegettem pár falatot, de nagyon keveset. Nem a fogyás most a legnagyobb problémám, de most egyre inkább tudatosul bennem, hogy nem jó az amit csinálok. Eddig büszke voltam magamra, most meg a barátom is itthagyott és lehet ezt is elrontottam😂 Félek ha visszatérek ahhoz az étrendhez, amit megszoktam, akkor már nem lesz hatásos a koplalás miatt.

19L


2019. jún. 17. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy szakított veled a barátod, még fölöslegesen is izgatod magad hülyeségeken? Egyél pont annyit, amennyi jólesik, se attól nem lesz bajod, ha ideiglenesen kevesebbet eszel, se attól, ha visszatérsz a megelőző étrendedhez. Majd helyreáll a lelki békéd, járj el a barátaiddal strandolni, vásárolgatni, sétálni.
2019. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!