Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, nyaraláson...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, nyaraláson dugtatok idegennel? Hogy sikerült? Milyen volt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 23:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem kamu.

Nemetországban dolgoztam, onnan mentunk át olaszba, a főnöknek ott is vannak uzletei, ő tárgyalni ment es vitt magával minket. (Nem egy gyári melo..)

Sőt németven wellneselni is vitt magával meg regenerálódni.

De miert kell lepontozni?

2021. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Most jöttem haza a nyaralasból vasárnap. Egy hetet voltunk. 3 pár meg én, mert szétmentünk a foglalás óta a pasimmal. Szerdán a szomszédban lévő német lányok anyjával kavarodtam össze, pénteken meg az egyik párral akikkel együt mentem. 25L
2021. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18 évesen nyaraláson megismerkedtem egy helyi fiúval, akkor lehetett volna bármi, ő nagyon akarta, de még szűz voltam ezért csak csókolóztunk. Felhívott magához, romantikus zenét kapcsolat, láthatóan “készült”, de nem akartam, hogy egy ilyen kaland legyen az első
2021. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
40%
Tavaly nyaraláson egy fiú a parton random odajött hogy tetszem neki és hogy szívesen megdugna, elég jól nézett ki ezért bele mentem és akkor átjött amikor a szüleim lent voltak a parton reggel 8 tol este 8 ig mert jo volt az ido es addig egesz vegig nalam volt es dugtunk meg stb. A nap végére elment a hangom a sok nyögéstől és annyira sokat dugtunk, szinte egész végig amég ott volt hogy jó sok dolog g3cis lett mert oda élvezett a csávó. Dugtunk az ágyban, a kanapén, a pulton, a fürdőben és úgy is hogy kikötözött a pólókkal és az alvós szem izém a szememen volt ő meg elég rendesen megrakott.
2022. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!