Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik, bejön a szőrös női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, bejön a szőrös női láb? Ha nem,miért?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 21:03
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy még mindig sokan abnormálisnak tartják azt, ha egy nőnek szőrös a lába.
2021. szept. 16. 17:56
 42/60 Mathus ***** válasza:
71%
#41 Én nem. Ezert lepontozas fog sulytani.
2021. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%
*sújtani
2021. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve egy olyan helyen nyaraltam,ahol sok német volt. Több lánynak,vagy fiatal nőnek láttam,hogy szőrös a lába,igaz nem az a fekete medveszőr,hanem szőke,de néhányuknak azért elég látványos.Eszembe sem jutott ezen megbotránkozni.
2021. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem tetszik a szőrös láb (sem egyéb női testrész), de nem is verném az asztalt felháborodva, hogy ez így nem mehet tovább, elő a borotvát :)

Akinek így jó, hát így jó.

Ez pont olyan, mint az hogy nekem nem jön be a rock zene, ezért nem járok rock koncertre. Viszont nem követelem, hogy tiltsák be, mert van aki azt élvezi.


A szőrös csajok nem az eseteim, ennyike.

2021. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
40%
SEMMI köze a női higiániához a lábszőr borotválása. Normális eszű férfinak az vonzó, a többi meg húzhat elfelé.
2021. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
16%

Nem vagyok normális, mert nem tetszik a szőr?

Nem vagyok normális, mert a vékony alak tetszik?

Nem vagyok normális, mert szerintem a kék/zöld szem a legszebb?

Hol húzunk határokat? Tetszés alapján valakit normálisnak vagy nem normálisnak nevezni erős. Szemszögemből nézve, aki ez alapján ítélkezik, pont ő nem "normális eszű".

Nem abnormálisnak tartom, ha valakinek szőrös a lába, hanem nem tetszik. Ez elég lényeges különbség. Felőlem fésülheti is, de ne várja el tőlem se senki azt, hogy fogadjam el, szeressem, tetsszen, ha tetszés helyett undort vált ki bennem. Majdnem olyan, mintha egy lány kopaszra borotválná a haját és mondaná, hogy márpedig neki így jó, akinek nem tetszik, húzhat elfelé. Elrugaszkodott példa, természetesen igaza is lenne egyrészről, de ne várja el senkitől se, hogy azt szépnek gondolja. Találjon olyat akinek ez tetszik, vagy teljes mértékben leszarja. Ugyan ez a helyzet itt is. Attól mert valami természetes, nem biztos, hogy szép. Nem hiába járunk fodrászhoz sem és sok egyéb dolgok rendben tartunk.

Komolyan ott tartunk, hogy az ízlést magyarázni kell? Miért tetszik vagy nem tetszik? Másikat kérdőre vonni, normáltalannak nevezni, mert nem az tetszik neki amit szeretnénk? Nem vagyunk hajlamosak a párunk kedvére sem járni? Ezek nemtől független dolgok. Értem én hogy magunknak feleljünk meg elsőként, de döntsük el, hogy mi a cél. Ha az a bizonyos megfelelés a közízléssel szembe megy, bizony döntenünk kell. Ezért a döntésért pedig senki más nem vonható kérdőre azért mert neki nem tetszik. Persze nem arról beszélek, amikor random szóvá teszik, bántó módon a nemtetszésüket. Kapcsolatban meg szerintem illik figyelembe venni a másik fél igényeit, kéréseit is, legrosszabb esetben valami köztes, kompenzált dologban megegyezni.

Nyugodtan lehet lepontozni, jó pár kommentelő olyan ellenszenvet vált ki belőlem, ami még a vukiszintű szőrösségtől is hányingerkeltőbb. De remélem ez az érzés kölcsönös velük 🙂

2021. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

47

Szerintem igazad van, csak azt ne felejtsd el, hogy ahogy írtuk páran, van, aki nem TUD szőrteleníteni a lábán. Nagy felület, nem lehet olyan könnyen szőrteleníteni. Nem akkora felület mint mondjuk az arc vagy az intim régió. Ha a férfiaknak kéne napi (heti) szinten borotválni a lábukat, akkor menne aztán a nagy jajgatás.


Én például roppant mód rondának tartom a szőrös férfi hátat, mégsem várom el vadidegen férfiaktól, hogy szőrtelenítsék. Azt csinálnak vele, amit akarnak, csak ne az én páromról legyen szó.

2021. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
74%

#47 (17:08) vagyok

Tudom milyen szőrteleníteni. Többen megszóltak már régen, hogy túl szőrös vagyok. Próbáltam lényegében majdnem minden módszert. Gyanta, cukorgyanta, epilátor, borotva, IPL. Találkoztam a kipattogzás, szőrbenövés problémájával is. Nem másokra mutogatok úgy, hogy magamhoz hozzá nem nyúlnék. Jelenleg az IPL-t próbálom. Mostanában szimplán borotváltam, egész jól megtűri már a bőröm, de ki kellett tapasztalnom, mivel kezeljem, stb. Ha gyengébb, ritkább lenne, valószínűleg nem foglalkoznék vele, de sajnos nincs így. Szőrtelen vagyon többnyire. Ha most ez egy lánynak nem tetszik, kizáró ok, akkor nem tudok mit csinálni, de nem fogok kérdőre vonni senki azért, hogy miért nem tetszik neki. Pláne nem abnormálisnak nevezni. Röhejes.

2021. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hol vagy szőrtelen?
2021. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!