Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik, bejön a szőrös női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, bejön a szőrös női láb? Ha nem,miért?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 21:03
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
74%
Mindenhol. Ha nem is teljesen mindig sima, de szoktam. IPL-től ritkult szerencsére már. Akikkel eddig találkoztam lányok, nem vettem észre, hogy zavarná őket, még ha rá is kérdeztek, de volt akinek tetszett is. Lehet csak szerencsés vagyok. Gimnáziumba jártam, mikor először szőrtelenítettem a lábam, elég sokat aggódtam miatta, szerencsémre más is csinálta az osztályból és közösség sem volt rossz. De akkor sem erőltethető a másikra az ízlés szerintem. Mondhatni ugyan az/hasonló a szituációm hetero fiúként, mint szőrös lábú lányként. Valamiért sokan a melegséggel is összekapcsolják. Sok mindennek pedig szeretek utanána nézni és ott is sokan pont a szőröst szeretik, ahogy olvastam. Mondjuk való életben még nem szóltak meg miatta se strandon és sehol máshol.
2021. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
72%

Azzal van itt a baj, hogy mindkét oldalon ott vannak ezek a megmondó mókusok és keményen odaszólogatnak azoknak, akik nem az ő ízlésüknek megfelőlen vélekednek. Ezt kellene már megérteni (nem csak a szőrtelenítésben jelentkezik, csomó más témában is) hogy mindig vannak, akiknek MÁS AZ ÍZLÉSE.

És ez így teljesen NORMÁLIS.

2021. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
73%
Nekem tetszik, ha vagányan viseli a gazdája. Minden ilyesmi lehet szexi, ha jól adja el és büszkén vállalja a nőszemély.
2021. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
80%

Nekem bejön.

A hónalj és a punci nagyon izgató szőrösen. A láb annyira nem izgat fel, de az tetszik, hogy nem szőrtelenít csak azért, hogy másnak megfeleljen.

2021. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is bejön és pont azért,mert már mindenkié egyformán csupasz.
2021. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
70%
Nem
2021. nov. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
68%
Lányként írok,de eddigi tapasztalataim szerint sok srácnak bejön,ha téli időszakra nincs leszedve,de nyáron is szívesen simogatták a borostás lábamat.
2021. dec. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
37%

#57


Istennő lehetsz!

2021. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok,mindössze megbékéltem vele,hogy ilyen típus vagyok,nem esek kétségbe miatta :))
2021. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
87%
Bejön. Tudja fene miért,de engem izgat. Volt szőrös barátnőm.
2022. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!