Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 20-as, 30-as férfiak! Szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as, 30-as férfiak! Szerintetek most már örökre divatban marad a csupasz intim tájék? Ti csupaszon vagy szőrösen szeretitek?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkodom a végeleges szőrtelenítésen, mert odalent ha borotválkozom, akkor utána nagyon kellemetlen ahogy nő, a bőröm nem nagyon bírja. De nem tudom, hogy ez most csak egy divat, ami később még változik. Attól is félek, hogy pont olyan partnerrel hoz össze az élet, akit vagy nem zavart volna ha szőrös vagyok, vagy éppen az jön be neki. Viszont ha végeleges szőrtelenítés mellett döntök akkor az ugye végleges. Meg nyilván elvileg egészségesebb is, ha szőrös. Szóval mennyire elvárás nálatok a csupaszság?

2021. szept. 18. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem az. Én két dolgot szeretek. Ha tudja ő mit szeret és azt csinálja. Meg azt ha változatos. De szeretem azt is hogy csupasz, de jobb ha nem mindig.
2021. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%

Tuti nem.

Ez most a divat. Régen más volt.

Én nem szeretem csupaszon se magamat se a párom.

A férfi trimmelve legyen. Én a bikini vonalnál kicsit jobban leszedem a többi trimmelve.

2021. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
én csupaszon szeretem, de ahogy írják, valaki viszont szőrösen... egyelőre szerintem maradj a borotvánál (vagy kozmetikus)
2021. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
83%

Csakis csupaszon

Ki szereti ha tele megy a szájja szőrrel nyaláskor?

2021. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nekem a borotválásnál kb. 2 napig jól néz ki, aztán 3-4 napig tele lesz pattanás szerű piros pötyökkel, ami kb. 7 héttel a borotválás után kb. okésan néz ki. Gyantával meg a benőtt szőrszálakkal küzködnék. Szóval azért érdekelne ez a dolog, mert ha tuti elvárás lesz, akkor inkább végleg megszabadulok tőle mintsem stresszeljek rajta minden borotválkozásnál. Csak nem tudom megbánnám-e vagy most már úgyis ez a norma.
2021. szept. 18. 21:05
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
figyi! mutasd meg, hogy hogy néz ki szőrtelenül, és megmondom, hogy érdemes-e elmenned végleges szőrtelenítésre 🧐
2021. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

#5 azért ez a csupasz dolog már szerintem 20 éve sacc eltejedt, és nem csak a divat, hanem praktikus, mert nincs tele az ember szája nyalásnál. szóval szerintem kicsi esély van rá, hogy egészen eltűnjön. max az lesz, hogy nem lesz ennyire dominánsan elterjedt, hanem mondjuk a nők fele ilyen lesz a másik fele olyan.


Amúgy olyan borotva nem lenne jó, mint nálunk a philips on blade? ez nem olyan simára csinálja mint a pengés, de lehet ettől nem lenne érzékeny.

2021. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ha nem sima akkor a partneremet kidörzsölheti a borosta, de nyilván ez így is fenn állhat, ha éppen nő.
2021. szept. 18. 21:46
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

#8 azért elég sima, csak nem az a baba puhi mint a penge. Vegyél egyet pasinak karácsonyra és próbáld ki. Bár nem tudom puninál van e olyan, mint a golyóknál, hogy gyűrött a bőr és ezért megvághatja. De van hozzá ilyen testszőr vágó fej is, bár úgy még egy kicsit talán kevésbé sima.


Amúgy ilyet még nem hallottam, hogy valakit kidörzsölt. Hogyan?

2021. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Legyen egy kis szőr! Baromi izgató.

Én is szőrös pasi vagyok.

2021. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!