Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmus után a hüvelyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus után a hüvelyem össze-összehúzódik, meg pár percig még feszít az alsó tájék. Ez biztosan a megtörtént orgazmus jele, vagy egy meg nem történt orgazmusé?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek szépen.

Kezdő vagyok ezen a téren.

Privát üzenetet ne írjatok.

L



2021. máj. 5. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lány vagy, ha ezt kérdezed. De ha mégis, akkor hidd el, azt tudod, ha orgazmusod van :) az nem csak hüvelyösszehúzódás
2021. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus egy jó érzés. Ez a lényege, hogy az emberek jól érzik magukat tőle. Nem a testi tünetek alapján, kívülről nézve kell beazonosítani.
2021. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Előtte nagyon jó érzés! Csak én úgy hallottam, hogy a hüvelyösszehúzódás még az orgazmus előtt történik, nem pedig közben/utána. És így zavaros.
2021. máj. 5. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Előtte is történhet, meg közben is történhet. Lehet olyan is, hogy nem erőteljes annyira, vagy alig érezhető.

Miért koncentrálsz ennyire a testi tünetekre?

2021. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak megfigyelésként:)
2021. máj. 5. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt érzed, és tudni fogod ha orgazmusod van, mert semmivel sem összekeverhető, de igen az egyik tünete a hüvely ritmikus összehúzódása.
2021. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Én nem is szoktam érezni ezt a sokat emlegetett ritmikus összehúzódást, pedig nagyon intenziv orgazmusaim vannak. Én utána ilyen kis lüktetéseket érzek a hüvely, csiklo körül még kb fél óráig. Nem vagyunk egyformák...
2021. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!