Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 20-as, 30-as férfiak! Szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as, 30-as férfiak! Szerintetek most már örökre divatban marad a csupasz intim tájék? Ti csupaszon vagy szőrösen szeretitek?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkodom a végeleges szőrtelenítésen, mert odalent ha borotválkozom, akkor utána nagyon kellemetlen ahogy nő, a bőröm nem nagyon bírja. De nem tudom, hogy ez most csak egy divat, ami később még változik. Attól is félek, hogy pont olyan partnerrel hoz össze az élet, akit vagy nem zavart volna ha szőrös vagyok, vagy éppen az jön be neki. Viszont ha végeleges szőrtelenítés mellett döntök akkor az ugye végleges. Meg nyilván elvileg egészségesebb is, ha szőrös. Szóval mennyire elvárás nálatok a csupaszság?

2021. szept. 18. 20:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyeseknél igaz, hogy egészségesebb, ha nem csupasz!! Én is közéjük tartozom sajnos. Tizenhat évesen elkezdtem szőrteleníteni, majd rohangáltam a nőgyógyászhoz, mint rengeteg barátnőm. Majd huszonpár évesen csak ollóval kezdtem el rövidre vágni és láss csodát... sokkal kevesebb bajom lett. Egészen színtiszta tud lenni a váladékom, és ha sima vízzel mosom, max natúr szappannal, akkor sem lesz szaga!, nem úgy mint csupaszon, amikor nálam sajnos nagyon hamar megbomlik a hüvely egyensúlya és a rossz baktériumok, gombák képesek szaporodni a védő mikroorganizmusok gátja nélkül. Sajnos engem is utasított vissza már pasi emiatt. Levágtam neki, majd pár nap múlva kezdődött elölről a procedúra... (A gyerekek nyilván nem járnak a szőrtelenségük miatt nőgyógyászhoz, mert nekik még relatív zárt a hüvely, nem úgy mint egy érett tininek, lánynak.) Nekem szerencsére nincs bajom a bőrömmel, nem lesz pattanásos. De sajnos a hüvelyemmel annál több.
2022. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!