Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Papillaris glandisom van...hat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torkoly kiss benjami kérdése:

Papillaris glandisom van...hat ott a tudjatok hol... a tobbi lent.???

Figyelt kérdés
annyit szeretnek kerdezni toletek hogy mennyibe kerul egy ilyen, lezeres mutet feleseg?, mert tudom hogy le lehet szendioxidos lezerrel muteni, de nemtudom mennyibe is kerul, es aki tudja az leirhassa :) (most random leirok par kerdojelet mert ez a szar nem fogadja el xD) ????

#papillaris glandis #penisz pottyok #szendioxidos lezer
2021. szept. 26. 03:38
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem rossz irányba nézelődsz

Ha indukciós kristályként próbálnád a fluxuskondenzációt definiálni az nem lenne más csak sámli de ha egy kis plután dodekaéder van a kristály 9° szögében akkor már egyből lekapja csak vigyázz bene kapja mert a végén leharapja

2021. szept. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Az mi?
2021. szept. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

100.000 ft körül.

De amúgy a férfi egészség kategóriába célszerű kiírni ezeket a kérdéseket.

2021. szept. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Másnak is ilyen te észlény!
2021. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsohoz mondanam, ilyen ritkan fordul elo, Ugyhogy ne beszelj hulyesegeket, miazhogy mindenkinek? az emberek 48-3%nak fordul elo ez a fos ami igen....nem betegseg, de engem zavar
2021. szept. 27. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!