Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Régebbi korokban (vagy akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebbi korokban (vagy akár most az olyan helyeken, ahol most is ez előfordul) szexrabszolgaként tartott lányok hány százaléka lehet csak szopatásra használva?

Figyelt kérdés

Tehát hogy szexuális szempontból alapvetően erre vannak és kész. Illetve mennyire fordult, vagy fordul elő, hogy megfulladnak közben?

Komoly kérdés.



2021. okt. 28. 10:39
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok. Szerintem nem igazán van ilyen és nem hinném, hogy megfulladna bárki.
Lány vagyok. Szerintem azért elég reális, hogy van ilyen de azt nem hinném, hogy megfulladna bárki is.
Lány vagyok. Szerintem azért elég reális, hogy van ilyen és ilyen esetben azért néha előfordul, hogy megfullad a szolgalány.
Lány vagyok. Szerintem azért elég reális, hogy van ilyen és ilyen esetben borítékolható, hogy előbb-utóbb ez lesz.
Fiú vagyok. Szerintem nem igazán van ilyen és nem hinném, hogy megfulladna bárki.
Fiú vagyok. Szerintem azért elég reális, hogy van ilyen de azt nem hinném, hogy megfulladna bárki is.
Fiú vagyok. Szerintem azért elég reális, hogy van ilyen és ilyen esetben azért néha előfordul, hogy megfullad a szolgalány.
Fiú vagyok. Szerintem azért elég reális, hogy van ilyen és ilyen esetben borítékolható, hogy előbb-utóbb ez lesz.
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Ez abszolút hülye kérdés. Amiről írsz, azt a törvény bünteti. Nincs ilyen a szó szoros értelmében.
2021. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
PhD téma adott. Kutasd ki.
2021. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudod értelmezni a kérdést? Mert én elég egyértelműen fogalmaztam:

"Régebbi korokban (vagy akár most az olyan helyeken, ahol most is ez előfordul)..."

Most amúgy hol fordulhat elő ez? Olyan helyen, ahol nincs rendezett rendfenntartó szervezet (háborús, polgárháborús helyeken), illetve ahol a jogrend nem kompatibilis a nyugati világban elfogadott normákkal.

Tehát arról a helyzetről beszélek, amikor ez van, mert nincs ami büntesse.

2021. okt. 28. 10:48
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Eltekintve attól, hogy mennyire gusztustalannak találom a kérdést.... Régebbi korokban a tehetősebbek, és majdnem minden uralkodó tartott több ágyast is. Az asszonynak gyereket csináltak, az ágyast pedig arra használták, amit az asszonnyal nem tudtak kiélni. Az ágyasok rendszerint olyan szegények közül kerültek ki, akiknek nem számított semmit az élete, rendszerint a család adta el a nőket, vagy küldte őket bordélyba pénzért, hogy megszabaduljanak az "éhes szájtól". Orgiákat is tartottak többen, nagyon sok film és sorozatban jelen van. Innentől mindegy volt a sorsa a nőnek, ha meghal, meghal. Azt csináltak velük amit akartak. Későbbi időkben a világháború ideje alatt, a nemi beteg k.rvákat az ellenséges frontra küldték, hogy ott terjessze a nemi betegséget. Ott pedig meg

..ták őket, majd szépen meg is ölték. A jugoszláv háború alatt pedig a szerbek igazi állatok voltak, halomra erőszakolták a nőket. Egy dokuban láttam, hogy a bebörtönzött nőket "rape hotelbe vitték, ahol kényük kedvük szerint használták a nőket, akár többen is, majd a sorsuk ugyanaz lett többnyire, mert a börtönbe nem volt elég hely, valamint élelmet sem adtak nekik, kevés túlélő maradt. A többit meg

eltudod képzelni szerintem, hogy mit művelhettek szegény nőkkel, kiéhezett állatias katonák, a sorsukat is intézték a későbbiekben hideg vérrel, legutolsó sorban sem foglalkoztak azzal hogy az jó e a nőnek amit műveltek vele, szóval elkepzelhető, hogy történt ilyen is. Mérhetetlenül szomorú és gusztustalan, remélem nem erre izgulsz, mert beteg dolog, csak szólok.

2021. okt. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
És szerinted ki a fasz tud erre a marhaságra válaszolni? És mi az értelme? De most komolyan…
2021. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Oldfire ***** válasza:
Mi van?...
2021. okt. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

"megfullaaaad"? miert mit szopik lovat???!

-(utoljara caligula orgiain volt ilyen tudomasom szerint)-

igaz en anno csillaghegyeh egy sportkorhaz orvoset cumiztam ki az 32cm-volt!

be se fert rendesen a szajamba!

40/N

2021. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hetes, nagy vagy! :)
2021. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Elég nyomorék egy kérdés.

Ilyen csak beteg filmekben van.

2021. okt. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

aaaat en mar attam eloben olyat hogy egy kb 60-as csocsos no egy loval.................ES NEM FULLADT MEG pedif rendesen melyen szopta!

40N

2021. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!