Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Régebbi korokban (vagy akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebbi korokban (vagy akár most az olyan helyeken, ahol most is ez előfordul) szexrabszolgaként tartott lányok hány százaléka lehet csak szopatásra használva?

Figyelt kérdés

Tehát hogy szexuális szempontból alapvetően erre vannak és kész. Illetve mennyire fordult, vagy fordul elő, hogy megfulladnak közben?

Komoly kérdés.



2021. okt. 28. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

mellesleg volt es van olyan no mint a kerdezo irja!!

ugy hivjak,; szoposk@rva !! ez csak es kizarolag szopik!!

-(en is ez vagyok mar vagy 27 eve,es buszke vagyok ra!! NEM Keresek Senkit!!!!!!)-

2021. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos van ilyen, de a fulladás előfordulását nem tudom megbecsülni. (akár régebben, római korban, akár frissebb korokban, háborúkban)
2022. jan. 19. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!