Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hajfétisesek itt vagytok ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajfétisesek itt vagytok ?

Figyelt kérdés

Kicsit elegem lett a sok gyűlölködő és utálkodó hozzászolásbol ami a hajfétisesek ellen szol. Nem igazán szoktam hozzá szolni dolgokhoz vagy kérdezni csak is figyelni. Igaz a kamu kérdések nekem is szemet szúrnak és sokszor nem is értem őket. De most itt nyugodtan vállalja fel magát minden hajfétises. Mindegy hogy fiu vagy lány. Beszélgessünk, nyugodtan írjatok rám, osszuk meg élményeinket és tapasztalatainkat. Csináljunk egy kis közösséget. Akinek meg ez nem tetszik az lapozzon tovább köszike 😌


F/18



2021. dec. 6. 16:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok rád írni. (férfi vagyok)

De nem tudom mire gondolsz haj fétis alatt.

Ha azt hogy nyalogatni, szagolgatni vagy hasonló, azt nem szeretném.

De ha egy hosszú hajú nő kibontott egyenes vagy hullámos haja az arcába lóg és e mögül néz ki, vagy csak oldalra tűrve két oldalt a melleire borul, az valóban gyönyörű tud lenni.

2021. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

2-es.


En ezalatt inkább vágasra vagy nyirásra gondolok. Maga ez a fétis teljesen más módokon jön ki mindenkinél. Ahogy szerintem azért elég sok minden.

2021. dec. 6. 16:25
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

2-es az puszta szimpátia, amiről te beszélsz. A fétis mindig olyanra korlátozódik, ami nem hétköznapi és szexuális izgalmat akaratlanul is képes kiváltani belőled.


Nekem is hajfétisem van és szintén bosszantanak azok, akik teljesen rossz színben tüntetik fel ezt, mert úgy bélyegeznek meg mindenki mást is, hogy valójában azt se tudja ki vagy.

2021. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

4-es.

Igen teljesen igazad van. Ezért hoztam létre inkabb ehhez egy külön kérdést. Így senki nem panaszkodhat.

2021. dec. 6. 16:58
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Szrtok le ha valaki kiezd veletek /velünk/ ezek csak olyanok akik képmutatók és nem vállalják fel önmagukat csak egy álomvilágba élnek és tudomást sem akarnak venni ha valaki örömét leli olyan dolgokba amit fel is vállal. Kíváncsi lennék hogy más fétises témakörhöz is ilyen intenzíven bepocskondiáznak mindenkit. De ha semmi köze nincs a hajfétisesekhez akkor mit olvasgat vagy mit is keres itt közlöttünk.:)
2021. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
A hétvégén sikerült befestenem a feleségem haját fel is nyírtam neki jót szeretkeztünk előtte és utána is. Ő partner a fétisembe és elfogadja persze csak vállalható módon...
2021. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok, de mit vársz egy ilyen fórumtól? Több értelme lehet akár egy privát facebook csoportot indítani.
2021. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

8-as.

Terveztem ilyet csinálni. Csak arra vagyok kiváncsi hogy mennyire lenne igény egy ilyen csoportra.

2021. dec. 7. 11:25
 10/31 anonim ***** válasza:
81%

Sziasztok. Nekem is hajfétisem van. 13 éve vagyunk együtt a feleségemmel , aki ezt elfogadta. Imádom a szép hosszú női hajat. Szeretem fésülni, kontyot csinálni belőle, fonni, különböző frizurákat készíteni, mosni, szárítani és levágni is szeretem. Imádom az olló hangját ahogy levágja a tincset. Szex közben belebújni vagy ha simogat a feleségem a hajával. Van még egy másik dolog is, gyűjtöm a levágott női copfokat és tincseket. Már majdnem 600 darabom van. A legrövidebb 8 cm a leghosszabb 140 cm. Jó lenne mások tapasztalatát is meghallgatni.

Tegnap ajándék vásárló körúton voltam és az egyik boltban a lány annyira kedves volt és nagyon szép volt a haja. Úgy voltam vele, hogy megkérdezem esetleg nem e adna egy tincset a hajából és adott. Annyira boldoggá tett és jó hogy nem mindenki elutasító. Elmondtam neki hogy gyüjtöm a tincseket és teljesen elfogadta.

2021. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!