Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hajfétisesek itt vagytok ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajfétisesek itt vagytok ?

Figyelt kérdés

Kicsit elegem lett a sok gyűlölködő és utálkodó hozzászolásbol ami a hajfétisesek ellen szol. Nem igazán szoktam hozzá szolni dolgokhoz vagy kérdezni csak is figyelni. Igaz a kamu kérdések nekem is szemet szúrnak és sokszor nem is értem őket. De most itt nyugodtan vállalja fel magát minden hajfétises. Mindegy hogy fiu vagy lány. Beszélgessünk, nyugodtan írjatok rám, osszuk meg élményeinket és tapasztalatainkat. Csináljunk egy kis közösséget. Akinek meg ez nem tetszik az lapozzon tovább köszike 😌


F/18



2021. dec. 6. 16:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy kifejezetten hajfétisnek számít, de imádom ha valaki foglalkozik a hajammal, akár órákon át. Megmosni, megszárítani, befonni, bármit
2021. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Létre hoztam egy magyar hafétises facebook csoportot. Remélem lesz rá igény és várok minden hasonló érdeklődésü embert szerettel, kortol és nemtől függetlenül.


[link]

2021. dec. 7. 15:10
 13/31 anonim ***** válasza:
84%

Akinek van kedve beszélgetni instagramon megkereshet:

@under.cut.hairstyles

2021. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
61%
Van egy bakancslistás vágyam. Szeretnék egyszer egy copfot levágni szex közben. Hátulról doggy-ban a lánnyal és közben fognám az összegumizott copfját amit vágnék le, majd simogatnám vele a testét. Ez nagyon jó lenne ha egyszer összejönne. Csak egy partner kellene hozzá.
2021. dec. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
39%

Lenne egy tanácsom felétek!


Nem rosszindulatból és nem is haragból mondom ezt hanem azért hogy segítsek rajtatok mert egyébként megértem a ti nézőpontotokat.


Fejezzétek be ezt hogy ilyen helyen keresgéltek lányok után akivel szex közben vagy csak simán levágnátok a haját.

Ezt is csak a ti érdeketekben mondom mert nem tudom de szerintem sokan egymással beszélgettek miközbe az egyik fép nőnek adja ki magát.


A másik pedig hogy veletek semmi baja nem volt senkinek mindaddig amíg fel nem hívtátok a figyelmet magatokra.

Hasonló a helyzet mint az LMBTQ ügyben. Őket is azért utálják mert ők akarnak a középpontba lenni. Ameddig elvoltak a saját kis életükkel addig senkit sem zavartak.


És most mi jön? Ti is mentek felvonulni hogy "több kopasz nőt" vagy hogy lesz ez?


Ne értsétek félre ezt az üzenetet!

Én komolyan csak meg akarlak védeni titeket

2021. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
77%

Sziasztok!

Itt vagyok én is. 32/F.

Volt egy ilyen kopaszra nyírós kérdésem, még tavasszal posztoltam, azt kérdeztem, hogy vannak-e lányok-nők, akik bevállalják, hogy megnyírjam őket. Lehet láttátok is. Természetesen nincs egy jelentkező sem.

15-ös, köszönjük a pozitív szándékot. De hol keressek, ha már itt sem illik? De most frankón? Felvegyek egy kartonlapot előre és hátra, ráírom, hogy "kopaszra nyíráshoz keresek nőket" és a Blahán meg az Örsön, stb. forgalmas helyeken sétálgassak vele? Nincs más ötletem mint ez az oldal.

Nehéz fétis, mert látványos, a nagy többség számára nem elfogadott külalakot eredményez hosszú hónapokig, én is jobban örültem volna egy sokkal egyszerűbb fétisnek (nagy mell vagy kerek fenék, meg ilyenek).

2021. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%

Én is hajfétises vagyok személyes vágyam hogy egy lánynak felnyírt hajat csináljak majd sexeljünk.


Köszi hogy megteszem ezt. Így megismerhetjük egymást

2022. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Szia vágtad már le valakinek a haját barátnő vagy ilyenek vagy milyen élményeid voltak. Mert gondolom ez a hajfétis nem most alakult ki.?
2022. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Nem,nem új. De még soha nem volt alkalmam😔
2022. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Olyan párt kellene választani aki társ lenne de finoman adagolni nem megijeszteni először frufru ilyenek esetleg a hosszábol stb nem egyből géppel nekiesni.
2022. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!