Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hajfétisesek itt vagytok ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajfétisesek itt vagytok ?

Figyelt kérdés

Kicsit elegem lett a sok gyűlölködő és utálkodó hozzászolásbol ami a hajfétisesek ellen szol. Nem igazán szoktam hozzá szolni dolgokhoz vagy kérdezni csak is figyelni. Igaz a kamu kérdések nekem is szemet szúrnak és sokszor nem is értem őket. De most itt nyugodtan vállalja fel magát minden hajfétises. Mindegy hogy fiu vagy lány. Beszélgessünk, nyugodtan írjatok rám, osszuk meg élményeinket és tapasztalatainkat. Csináljunk egy kis közösséget. Akinek meg ez nem tetszik az lapozzon tovább köszike 😌


F/18



2021. dec. 6. 16:04
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Na most így hosszú hajú fasziként némi érdeklődéssel néztem rá erre a kérdésre, de így, hogy nagyba megy itt a hajnyírásról a diskurzus, háááát. Ha létezik hetero vagy biszex nők között aki ilyenre izgul, akkor azt hiszem mégse jó helyen járok. Évente járok fodrászhoz kicsit nyíratni belőle és ettől nem szeretnék elszokni.
2023. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!