Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a párotok nem viszonozná a kényeztetést?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Nem élünk együtt viszont már több éve együtt vagyunk. Az én libidóm nagyobb és nagyon sokszor kívánom ő viszont megelégszik pár alkalommal. Ő mindent megkap szexuálisan tőlem viszont nekem is vannak vágyaim amikről tud de egyáltalán ki sem használ egy alkalmat sem hogy kkielégítse őket. Van hogy több napon keresztül hozzám sem nyúl én viszont mindenféle orális kényeztetéssel elégítem ki illetve mindig én kezdeményezek minden aktusnál. Nagyon sokszor beszéltem vele erről szépen is csúnyán is és azt mondta változtat de semmi. Mit kéne még tennem? Meddig bírjam még, ti meddig bírnátok?

2021. dec. 28. 00:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan partnert, akivel összeilletek.
2021. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szeretném megmenteni a kapcsolatot mert minden más téren nagyon sokat tesz értem, de nem tudom milyen módszerekkel kéne ezt helyrehozni egyáltalán és már kezdek belefáradni
2021. dec. 28. 00:58
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Hasonló cipőben járok. Elhagyni nem akarom, de kell, hogy valaki értékelje, amit tészek.

F.

2021. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

"Meddig bírjam még, ti meddig bírnátok?"


Én addig, amíg rá nem jövök, hogy önző a szexben, és nem fontos neki, hogy én is élvezzem.


Szóval úgy a második, esetleg harmadik olyan szex után, amikor leszarja, hogy nekem nincs orgazmusom, nem találkoznék vele többet.


DE tuti, hogy nem beszélnék vele erről se szépen, se csúnyán, meg nem várnám meg, hogy ígérgesse, hogy változtat.


Úgy nézem a férfiakat, mint a némafilmet. Azt nézem, hogy mit csinálnak.


Szóval ez nálam a kuka kategória lenne, ilyenre nem dobnék egy hónapot sem az életemből, nemhogy éveket.


Van épp elég férfi, aki akkor élvezi a szexet igazán, ha a nő is, szóval szerintem kár ilyen önző típus mellett megragadni.


Nekem ezt nem lehetne mivel kompenzálni. Nem csak önmagában a szex miatt, hanem azért sem, mert nekem ez egyenlő azzal, hogy nem szeret, nem vagyok neki fontos és értékes, max csak hasznos.

2021. dec. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Szexpartnert kerestem és így teljes nekem is!!
2021. dec. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Hát én már régen nem lennék vele.

Egyszer elfogadható. Másodszor bunkóságnak vélném. A harmadik ilyen után küldeném el melegebb helyekre.

Egy ilyen önző hapsi nem kell a kutyának se.

Buta vagy, hogy még vele vagy!

2021. dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nem lenne a párom. Egy valamire való kapcsolat a kölcsönös örömszerzèsen alapul.
2021. dec. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Erre milyen választ vársz? Megoldani csak ti tudjátok. Ha meg mást keresel helyette, akkor írj rá az itt válaszolók valamelyikére és ezer százalék, hogy megvan az új partnered.
2021. dec. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Bocs, de mi a faxt akarsz ezen "megmenteni"? A saját boldogtalanságodat, szexuális kielégületlenséged elhúzását életed végéig? A pasid nem fog változni mert NEM AKAR. Az ágyban kihasznál (nem jó értelemben), s azért pedálozik ágyon kívül hogy legyen valaki aki időnként leszippantja.

Mondtad neki - nem változtat. Ebben a storyban ennyi volt, pazarlod az idődet, jó így neked, ennyit akarsz csak az élettől?

2021. dec. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Én semeddig se bírnám, ez így nem működik. Mit kéne tenned? Belátni, hogy ez halott. De nekem aztán mindegy, te tudod.
2021. dec. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!