Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csinálnátok, ha olyan sráccal hozna össze az, élet, aki tökéletes számotokra, de bevallaná, hogy a feneke a gyengéje? Azt szereti a legjobban, ha a lány azt, kényezteti neki.

Figyelt kérdés

2018. jún. 10. 18:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Ha ilyen sráccal hozna össze az élet , az önbizalmam megrendülne es arra próbálnák rájönni , hogy vajon miert en keltem fel egy ilyen ferfi erdeklödeset , esetleg ferfias vagyok , biztos a gyakorin próbálnék választ találni ....

Nem akarnák egy ilyen pasival egyutt lenni , felháboritana h miert engem szúrt ki magának , pechesnek érezném magam.

Szakitanák

2018. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Egyértelműen szakitanàk egy ilyen emberrel, es en is a gyakorin keresném a válaszokat hogy miert a meleg fiuk buknak rám
2018. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
81%
nyalás,ujjazás az mehet, szerintem ebben nincs semmi gáz (tisztaság,ápoltság alap persze), adni és kapni is élvezet nekem. a prosztatamasszázs élvezete nem b*zis mint sokan állítják, szimpla anatómia,csak utána kéne olvasni,nem egyből leszólni, homokosnak hívni a pasit emiatt. van,akinek nem jön be, de ők általában ki sem akarják próbálni. a felcsatolhatós már nem igazán férne bele,az kicsit sok nekem 22/L
2018. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%
hát akkor hajrá hármas, nyalj sok hátsót!
2018. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
63%
3. vagyok, ha elég lenne a nyalás,ujjazás, és nem kérné hogy pasi szerepet vegyek fel, akkor nem lenne gond. ellenkező esetben nem maradnék együtt vele, nem akarnék én lenni a "pasi",aki dugja őt.
2018. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

#4:

Nem feltétlenül a seglyukat nyalná...

2018. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Mit lehet kezdeni egy ilyen pasival , nöként , akinek a feneke a gyengéje ??? Öszinten ??
2018. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

#7:

Nem a barlang a gyengéje, csak erogén zóna a környéke, a feneke.

Hahó...!

2018. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

Se nem nyúlnak be oda , se nem nyalnék be neki...:( fujjj basszus mik vannak. Bocsika.

Én sem szeretném ha v ki popsin dugna. ::)) undorító.

2018. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
En kirohognem mar bocsanat es elhagynam, szamomra nem tokeletes az a "ferfi" aki sub hajlamu, ill. meleg.
2018. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!