Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a párotok nem viszonozná a kényeztetést?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Nem élünk együtt viszont már több éve együtt vagyunk. Az én libidóm nagyobb és nagyon sokszor kívánom ő viszont megelégszik pár alkalommal. Ő mindent megkap szexuálisan tőlem viszont nekem is vannak vágyaim amikről tud de egyáltalán ki sem használ egy alkalmat sem hogy kkielégítse őket. Van hogy több napon keresztül hozzám sem nyúl én viszont mindenféle orális kényeztetéssel elégítem ki illetve mindig én kezdeményezek minden aktusnál. Nagyon sokszor beszéltem vele erről szépen is csúnyán is és azt mondta változtat de semmi. Mit kéne még tennem? Meddig bírjam még, ti meddig bírnátok?

2021. dec. 28. 00:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

"Mit csinálnátok ha a párotok nem viszonozná a kényeztetést?"


Hastánc bemutatót és a kedvenc ételét.


De nem neki, hanem annak a férfinak, akivel megismerkednék, miután vele szakítottam.

2021. dec. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő vagyok igényekkel. Ha nem elégít ki, lesz@rja az egészet, az lapát. Miért kéne ilyen mellett bírni? Nem vagyok gyenge jellemű, gyáva, kapcsolatfüggő. Ha nem, nem erőltetem, szórakozzon mással, én úgyis találok jobbat. Azzal lehet ezt csinálni, aki hagyja, tartsd magad ennél többre.
2021. dec. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

12-es leírta a tutit.

Tartsd magad ennél többre.

2021. dec. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
23%
Lehet csak, budos a pinad, lehet te azt hiszed nem az, de kozbe meg nagyon is annak, gondolja
2021. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!