Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak valóban jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak valóban jobban tudnak szopni, mint a nők?

Figyelt kérdés
Több alkalommal hallottam, hogy ezt mondják. Valóban így van?

2022. febr. 17. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Biztos h nem. 25L
2022. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel te lány vagy, nem tudhatod.
2022. febr. 17. 18:20
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen, főleg ha már van feleséged, onnan egy egész életen át gyakorolhatod a szopást. :P
2022. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
3: senkinek sem kötelező egy szar házasságban nyűglődni, de persze hiába húgyban ül az ember ha az legalább meleg....
2022. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
igen,,én voltam lánnyal fiuval is..a fiuk iszonyuan élevzik,,a lányok,kicsit gépiesek..ugyanigy van a lányoknál is,,a lány lánynak jobban,nyal,mint a fiu,mert neki is az van es tudja mi a jo,hogy kell csinálni
2022. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Kizárt dolog,az a nők dolga.
2022. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Az egyik oldalt meg tudom rajtad mutatni, ha akarod.
2022. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem feltétlenül szopnak jobban. Mindkét nem képviselője között van, aki magas szinten műveli.

Viszont a nők között van, aki nem szereti csinálni, de a pasik, akikkel eddig voltam, mind imádták bekapni.

2022. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem attól függ, hogy mennyire élvezi magát a szopást. Aki férfi létére más férfit le akar szopni, azt nyilván nagyon izgatja ez, azért is akarja csinálni. A nők többsége meg vagy nem is csinálja, vagy nem élvezi, vagy csak azt élvezi, hogy a barátjának örömet szerez, ami elég kiábrándító. De biztos van olyan nő is, aki imádja magát a dolgot csinálni, bizsergeti a száját, imádja az illatokat, ízeket, felizgatja maga a tudat, hogy mit csinál. Ők biztosan nagyon jól szopnak.
2022. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
hát..az ugy volt h engem dicsért már meg faszi h jobban szopok mint a felesége :DDDD ő is ügyes volt..
2022. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!