Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak valóban jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak valóban jobban vonzódnak az olyan nőkhöz, akik kicsit durvábbak és morcosabbak?

Figyelt kérdés

Ezt inkább az ázsiai sorozatokban figyeltem meg, de szerintem bőven akad nyugati fajtában is.

Mire gondolok pontosan: ha erről a típusról beszélünk, általában a fiatal vagy középkorú nőknek van egyfajta férfias energiájuk. Hirtelen a tsundere viselkedés jutott az eszembe, de ezt nem mindenki érti. Szóval, röviden; néha meg is ütik a férfit (titokban szerelmesek belé az esetek 95%-ában), nehezen lehet őket tanáccsal ellátni, mert gyorsan idegesek lesznek, ordítanak, ha úgy hozza a helyzet, máskor meg szarkasztikusak. Ez a külső látszat, de általában mindig egy kedves, érzékeny, törődő személyt ismertet meg a nézővel, ha tovább nézed a filmet/sorozatot.

Azért kérdem, mert a filmben szereplő férfiak mindegyike ilyenért rajong és párkapcsolatot kezd a nővel előbb-utóbb. (Tudom, hogy film, de hátha van valóság alapja)



2021. márc. 14. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Kedvelem az ilyen nőket
Nem az én típusom
Rövid kalandnak jó
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy ezt így nem tudom megmondani... így animékben nagyon aranyos ez a tsundere típus de való életben nem találkoztam még ilyennel..hosszabb távon én nem viselném el ha morcos lenne meg haragtartó és dühkitöréses, nem szívesen lennék egy ilyen emberrel egyáltalán mivel én nem ilyen beállítottságú vagyok, viszont a szarkazmust azt szoktam én is használni elég gyakran. Szóval rövid távra, barátkozni esetleg több igen, tetszene de hosszútávú kapcsolatnak nem hiszem hogy működne számomra.
2021. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
amit te a filmekben látsz az az, hogy egy fiatal, csinos, babaarcú csaj kényeskedve, gyerekesen csapkod és beszólogat, miközben végig megőrzi nőies mozgását, mosolyát, tekintetét. A férfiaknak csak ebben az esetben tetszik. Ha a nő ronda, illetve az egyéb jegyeiben durva, férfias, akkor nem tetszik nekik.
2021. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Hasonló a személyiségem, és tapasztalatom szerint rühellik a férfiak, nagyon kapcsolódni se tudnak ilyen végtelenül megnyomorodott emberekhez. És fárasztó is velük kapcsolatban lenni, max. megbszni jó őket. Biztos jópofának hat, de tartósan csak szintén sérült ember tud vonzódni ehhez, aminek általában nincs jó eredménye.


27/L

2021. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
ázsia nők nem morcosak meg durvák ők a "cukik".. Inkább az erősebb test alkatú nőkről jut eszembe a durvaság.
2021. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kedvelném az ilyen nőket, szívesen barátkoznék velük.
2021. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megoldás: A kicsi, cuki nőktől a paraszt stílust is elviselik, ugyanakkor egy nagydarab nő meg mindegy mit fog tenni, taszítja őket.
2021. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem igazán kedvelem a harsány nőket.

Nagyhangú, csapkodó de mégis érzelmes gondolom akire te gondolsz. Na ez nem. Tegnap kb láttam egy videót. Baromi aranyos csaj volt benne, olyan szomszédlány akibe titkon bele vagy esve a te filmes utalásaiddal.

Viszont ahogy elkezdett fennhangon beszélni, meg előadni magát... Először picit leépítettem, hogy de azért szép meg minden és 2 perc után elég is volt belőle, pedig csak videóban láttam.


Biztos van akinek bejönnek az ilyen nők, de szerintem a többséget inkább taszítja. Anime-ben inkább csak a japán hülyeségek mennek dögivel ami szerintük vicces vagy nem tudom.

Hidd el a japán anime viselkedés az esetek 80%-ban valóságba illő.

2021. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha meg is ütne? Csak egyszer,aztán rúgnám is pcs4n! Nem tudom ilyen hülyékben mi lenne vonzó.
2021. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!