Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik ilyen ,hogy a rosszlán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen ,hogy a rosszlányokról nem fogad a csaj ? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok


F29 Vagyok már egy ideje egyedül vagyok gondoltam rosszlányokon nézek valami jó kis csajt találtam is 19 éves szép lányt fel hívtam meg beszéltünk ,hogy 1 óra x összegért mondtam punci szexet akarok mondja jól van találkoztunk fel jött hozzám majd jól fel fel izgultam miközben meg fogdostam erre le húzza a nadrágom és ezt mondja " Na ide ezt te be nem teszed " Meg ijedtem mondom neki mi a baj miért nem ? Erre ő túl vastag bocsi ne haragudj orál lesz akkor Mondom neki nekem nem kell orál ha nincs szex akkor viszlát nagyon fel idegesített mondja szia és el ment


Ti jártatok már így vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen ,hogy pont ilyet fogok ki


Amúgy én azt gondoltam mind 1 milyen a péló csak fizessenek nekik hát nem mind 1 az sem



2022. márc. 12. 14:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem, prostiknak se mindegy, hogy milyen péló. Ugyanúgy joga van bárkit elutasítani.
2022. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezne????
2022. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1 és 2


Én azt gondoltam le szarják csak fizessenek nekik

2022. márc. 12. 15:02
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem, ennyire azért nincsenek rászorulva a pénzre az ott fent lévő nők.


De még az útszélieknél is volt olyan, hogy azt mondta a csaj, hogy NEM.

2022. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyok olyan vastag ,hogy extrém legyen vagy valami
2022. márc. 12. 15:07
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A jobb prostik megengedhetik maguknak hogy megválogassák az ügyfeleiket. A nagy farkat általában utálják mert semennyire felizgulva az bizony fáj. Ennyi a megfejtés.
2022. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Azért ez milyen szopás már 😁
2022. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7# Ne is mond


Találok 1 szép csajt akivel találkozok és még szimpatikus is meg fogdosom majd ott hagy én meg döglök meg felé ott álló farokkal

2022. márc. 12. 15:16
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy a hülye.... pénzt is megtartotta és még orált sem kértél cserébe.
2022. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%
Én agyonütöttem volna 😁
2022. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!