Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik ilyen ,hogy a rosszlán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen ,hogy a rosszlányokról nem fogad a csaj ? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok


F29 Vagyok már egy ideje egyedül vagyok gondoltam rosszlányokon nézek valami jó kis csajt találtam is 19 éves szép lányt fel hívtam meg beszéltünk ,hogy 1 óra x összegért mondtam punci szexet akarok mondja jól van találkoztunk fel jött hozzám majd jól fel fel izgultam miközben meg fogdostam erre le húzza a nadrágom és ezt mondja " Na ide ezt te be nem teszed " Meg ijedtem mondom neki mi a baj miért nem ? Erre ő túl vastag bocsi ne haragudj orál lesz akkor Mondom neki nekem nem kell orál ha nincs szex akkor viszlát nagyon fel idegesített mondja szia és el ment


Ti jártatok már így vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen ,hogy pont ilyet fogok ki


Amúgy én azt gondoltam mind 1 milyen a péló csak fizessenek nekik hát nem mind 1 az sem



2022. márc. 12. 14:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Srácok legyen már eszetek nem fizetem neki semmit csak meg állapodtunk és ha benne lett volna a szexbe utána fizettem volna neki csak
2022. márc. 12. 15:21
 12/25 anonim ***** válasza:
97%
Persze... kimegy egy csaj házhoz, lehúzza a nadrágod anélkül, hogy egy forintot is adtál volna neki? :D
2022. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
33%

Milyen vastag a farkad? :)

N

2022. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
5,5cm
2022. márc. 12. 15:30
 15/25 anonim ***** válasza:
48%

Megteheti persze bár én nem értem ha már odament miért nem vállalta be a csajszi hülye ha nem írja ki,hogy nagy méretű pasikat nem vállal.

Talán ez most jó tanulópénz volt neki.N

2022. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
15# Nem tudom mit gondolhatott mondjuk 19 éves ki tudja hány partnere volt és mióta csinálja ezt a prosti dolgot
2022. márc. 12. 15:34
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok jelentősége van, hogy mióta csinálja, meg hány partnere volt. Alapvetően anatómiai adottság, hogy milyen szűk valakinek a hüvelye.


5,5 cm átmérő extrém vastag, függetlenül attól, hogy te mit gondolsz.

2022. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%

Előre fizetnek mindig. Nem hihető a történet így.

Amúgy meg illene előre közölni, mit vállal, mit nem, de értelmi szintje erre se terjed ki? Szánalom, ehhez 8 általáno se kéne. Egy szolgáltatást se képesek normálisan hirdetni

2022. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
18# Mondtam neki csak akkor fizetek ha itt lesz és vége az aktusnak 1 óra után ki bele egyezett csak sajnos nem jött össze és tele zacsival kellett lennem xD
2022. márc. 12. 15:46
 20/25 anonim ***** válasza:
17%
nekem beteheted N
2022. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!