Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik ilyen ,hogy a rosszlán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen ,hogy a rosszlányokról nem fogad a csaj ? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok


F29 Vagyok már egy ideje egyedül vagyok gondoltam rosszlányokon nézek valami jó kis csajt találtam is 19 éves szép lányt fel hívtam meg beszéltünk ,hogy 1 óra x összegért mondtam punci szexet akarok mondja jól van találkoztunk fel jött hozzám majd jól fel fel izgultam miközben meg fogdostam erre le húzza a nadrágom és ezt mondja " Na ide ezt te be nem teszed " Meg ijedtem mondom neki mi a baj miért nem ? Erre ő túl vastag bocsi ne haragudj orál lesz akkor Mondom neki nekem nem kell orál ha nincs szex akkor viszlát nagyon fel idegesített mondja szia és el ment


Ti jártatok már így vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen ,hogy pont ilyet fogok ki


Amúgy én azt gondoltam mind 1 milyen a péló csak fizessenek nekik hát nem mind 1 az sem



2022. márc. 12. 14:56
1 2 3
 21/25 exronin ***** válasza:
41%
Mekkora kamu ez is...
2022. márc. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Számomra azért érdekes ez a kérdés, mert már gondolkodtam azon, hogy felteszek egy kérdést azokat a pasiknak, akik nagyméretű pénisszel vannak megoldva. Hogy ez előny vagy hátrány? Mert azt tudjuk, hogy a média, és s közhiedelem azt sugallja, hogy a nagy méret az áldás.

Magam is férfi vagyok egyébként.

De gondolkodtam már azon, hogy felteszem a kérdést, hogy ez valóban áldás, vagy inkább átok a nagyobb méret? (18 cm vagy afeletti méretre gondolok)

2022. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
22# Én hosszra átlagos vagyok 16cm a vastagság na az ami átlag feletti ezek szerint
2022. márc. 16. 17:40
 24/25 anonim ***** válasza:

A te kérdésed hatására írtam ki ezt a kérdést. Nézd miket írtak!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2022. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Dzsoki ***** válasza:
Tehát lakásra ment a lány. Vagyis volt kiadása. A lakásban,le is húzta a nadrágodat. Mindezt úgy,hogy majd akkor fizetsz,ha végeztél. Erre a lány otthagyott úgy,hogy egy forintot sem kapott. Nem az a baj,hogy fantáziálsz,de minek ez a kamu? Nincs olyan,hogy utólag fizetsz ilyenért. Bizony előre kell az ilyet fizetni! Amennyiben a vastag farok problémára akartál rávilágítani,az nem baj. Csak minek hozzá ez a kamu történet?
2022. márc. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!