Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik jártak/járnak prostikhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik jártak/járnak prostikhoz és volt már olyan, hogy elutasította valamely kérését a prosti (vagy már az egész elején elküldött): mi volt az elutasítás indoka? Mit utasított pontosabban el?

Figyelt kérdés

2022. márc. 27. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha fizetsz érte, általában nem utasitanak el. Kivéve ha keveslik, és a pasi sem tetszik nekik
2022. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
1-es voltam, kimaradt hogy így hallottam, nem tapasztalat. Lány vagyok
2022. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát leginkább smarolast vagy anált utasitanak el a szimpátia és vagy a farok méret miatt.
2022. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1 - már írtam volna, hogy sose lehettél prostinál mert totál nem így van, aztán olvastam az újabb válaszod


Kérdésre válaszolva: mindig fogadtak, később se küldtek el. Normálisan megjelensz, normálisan érdeklődsz, egyeztetsz, pontosan ott vagy és nem nézel ki igénytelennek beengednek.


Előre meg kell beszélni mindent akkor nincs negatív meglepetés.


Jó 12 éve járok el sose zavartak el.

Olyan trükkök persze vannak, hogy inkább szopiznának szex helyett, ha kezdő a vendég még az se zavarná, de a rutinosabb irányítja a prosti és nem fordítva

2022. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3 - csókra nem véletlen írja oda a normálisabbja hogy partnertől függ.

Alapba betenné, akkor jogosan kérhetné számon a csókot tőlük egy fogatlan, büdös szájú


Análra meg szintén az értelemesebbje odaírja nagy mérettel nem lehet. Pl 20 centi felett.

2022. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze oda írják de amikor ott vagy a 15 centi is hirtelen túl nagy lesz vagy volt már olyan hogy amikor még nem állt fel teljesen akkor kérdezte hogy lesz e anál is de amikor punciba elég keményen dongettem és nem mentem el egyáltalán aztán mondtam hogy anál? Mondta hogy szó sem lehet róla. Gondolom félt hogy ott is keményen tolom neki illetve leesett neki hogy nem megyek el annyitol hogy berakom neki. Szóval ilyen is van.
2022. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

6


Nagy része rutinos ám, tudod milyen kevés százaléka a vendégeknek az, akikkel tényleg szex is történik, nem csak szopi, vagy kézzel kiverik?

Némelyik azért húzza a száját, amikor kérdezed tőle mikor húzunk gumit, vagy váltsunk pózt. 😁

2022. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja el tudom képzelni, én még nagyon kevés olyan csajt láttam aki odaadóan csinálta. Inkább idősebb mondhatni csúnyább nők voltak akik szinte már örültek nekem gondolom mert fiatalabb és igényesebb voltam mint az átlag kuncsaft. De a fiatalabb csajok általában a szopasnal teszik oda magukat ez tény.
2022. márc. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyiknek szilikonmelle van, ezért nem szereti a fogdosást, a melltartót se veszi le. Volt olyan, hogy nem akart házszámot mondani, telefonban elmagyarázta, hogy merre lakik, nem értettem, és elhajtott.
2022. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dzsoki ***** válasza:
100%
Volt. Nem első alkalommal voltam nála,így valamennyire ismertük egymást. Masszázslány. Az első alkalommal,még a melltartót sem vette le. Ünnepi akciót hirdetett,benne kölcsönös franciával,a lapon. Fürdés után,látom,hogy a bugyi még mindíg rajta van. Mondom,hogy lesz ebből kölcsönös francia? Úgy,hogy csak ő csinálja nekem,gumiban. Sőt,még bugyiba nyúlás sincs. Drágám,nem ez van a lapodon,most. Igaz,de akkor sem veszi le a bugyit,de a pénzből visszaad. Megegyeztünk,megmasszírozott,kiverte.
2022. márc. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!