Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok van aki próbálta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van aki próbálta a húgycső játékokat a párjának Esetleg magának vagy ? Húgycső tagitó vagy katéter, vagy dildatorral? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Főként tapasztalatok érdekelnek, vélemények nem.

Köszönöm



2022. márc. 29. 06:03
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen
2022. márc. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen katétert.
2022. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Katéter
2022. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én magamnak is szoktam csinálni, van itthon két féle urethal plug.
2022. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De ti lányok vagytok aki pasinak csinálja,vagy pasi lánynak?

4. Es te milyen félét használsz?

2022. márc. 29. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, páromnak és nekem is urethra fétise van, egymásnak is szoktuk, talán párom még jobban benne van, így én többször csinálom neki, nekem is ugyan olyan izgalmas, ha érdekel privátban mesélhetek, ide inkább nem írok ki ezzel kapcsolatos dolgokat😅
2022. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 van egy fém ami redős, Illetve egy szilikonos ami elég hosszú,25 cm. Ezt viszont tudom használni elektro stinulátorral is .
2022. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!