Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok egy olyan prostival akinél nincs értékelési lehetőség?

Figyelt kérdés
Rosszlányok oldalon néztem ki egy csajt, a profilja ki van töltve, képek/ leìràs alapjàn is rendesnek tűnik, csak a hozzászólás nincs engedélyezve..Mennyire kockázatos ìgy felkeresni? Van valakinek ebben tapasztalata? Köszi a vàlaszokat 27/f :)

2022. ápr. 7. 07:20
A kérdező szavazást indított:
Hajrà egyszer élünk!
Lehet még àtgondolnàm
Szó sincs róla keress egy màsikat
14 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


Nem csodálom, hogy nem befekteted a pénzt ennyi intelligenciával…

2022. ápr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi az intelligens vàlaszt, a befektetők is először utàna néznek a témànak mielőtt belemennek egy üzletbe.Most én is ezt teszem,nincs egyébként tapasztalatom ebben a műfajban ezért is tettem fel a kérdést.
2022. ápr. 7. 07:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig annyira nem bonyolult:

azért nincs, mert rosszak lennének az értékelések.

2022. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Csak olyan lányhoz szabad menni, akinél vannak értékelések, és nincs köztük elutasított (vagy legalább 50 elfogadottra jut 1 elutasított).
2022. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a megérzésem volt ,hogy vajon miért nem akarhat értékelést..bàr ha gàzos attól még jelenthetik az oldalon.. mind1 nem én akarnék lenni az elszenvedő alany
2022. ápr. 7. 08:14
 6/14 anonim ***** válasza:
98% hogy valami gond lesz. melyik csaj elküldöd a linkjét? de attól még lehet róla értékelés. az értrékelések menű alatt
2022. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Küldd el a linkjét, hátha voltam már nála, és majd értékelem neked.
2022. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Olvassatok már egyszer rendesen adatlapot meg tájékozódjatok


Rosszlányon MINDENKIRŐL lehet írni, annak is, aki nem engedi, és bárkire rá lehet keresni, csak 1 év alatt 1 elfogadott beszámolódnak kell lenni...


sok hirdetőtől tudom (és tapasztalat alapján is mert jó volt velük), hogy azért nem engedik a beszámolókat mert:

- egyre több a hős szerelmes alkat aki állandóan írkál róla (1 felhasználó több beszámolója ugyanarról sokak szemében reklám)

- aki fix hirdető adott városban a konkurencia lehúzza kamu írásokkal


Persze vannak olyanok, akik valóban azért nem engedik, mert sok rájuk a panasz de mint írtam rosszlányon bárkiről lehet írni

2022. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat :) Na közben annyi történt hogy nevet vàltoztatott, a profil leìràs maradt és egy teljesen màsik nő képei kerültek fel..Ott valami nagyon nincs rendben. Eldőlt a kérdés tuti nézek másikat
2022. ápr. 8. 06:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Hány éves korú nőt nézel?

Én tudok párat akik rendesek és megbízhatóak

2022. ápr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!