Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A 600.000+ ukrán bevándoroló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 600.000+ ukrán bevándoroló jelenléte óta tapasztaltak olyasmit a lakásos prostik hogy több az ukrán vendég/bejelentkező?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 10:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Aki valóban menekült annak nem az az első dolga hogy prostizzon
2022. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Mi köze a menekülteknek a prostikhoz? eszednél vagy?

Jobb emberek (emberségesebbek) mint Te.

2022. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2. Hogy mi van?


Miért lennének emberségesebbek mint én?


Ismersz engem is, meg mind a 600 ezer menekültet?


Hol mondtam én olyat amúgy hogy rossz emberek?

2022. ápr. 14. 11:02
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Mi a baj? Nem sikerult elvegezni az altalanos iskolat?


Nezz hireket, olvass cikkeket, beszelj ukranokkal. Nekem szamtalan ismerosom van ott. Nem er el hozzad az az informaciotenger ami a haboruval kapcsolatban generalodik?


Igen, embersegesebbek, ilyen ostoba kerdesek feltevese helyett ok probalnak tulelni. Kepzeld magad a helyzetukbe, es akkor majd megerted. Nagyreszuk no es gyerek. Oket az iskola/ovoda/bolcsode/nyelvtudas/tovabbtanulas/munkakereses koti le. Nem a prostitucio korul mozog a mindset-juk.


A kerdesed olyan szinten etikatlan, hogy legalabb egy kitiltast erdemelnel, de ha tehetnem birosag ele vinnem az ilyen embereket.


Azon kivul pedig, halkan elarulom hogy a 600000 sajnos alulbecsult. :(


Nem irtad szoszerint, hogy rossz emberek, de a kerdes nyelvezete es tartalma oda vezet.

Gondolom szerinted a prostik jo emberek es tokeletes a lelkivilaguk, etikajuk, gondolkodasmodjuk.


Kerlek mielott (barmit) irsz, gondolkodj mar el ezeken..

F

2022. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

2# akkor lehet őket befogadni meg isteniteni. Majd amikor szetbarmoljak a tulajdonodat, majd akkor is védd őket. Itt a mi városunkban az embereknek a tökük ki van velük, iskolákban bántalmaznak, nem viselkednek, sok nő már fél akár üzletbe is menni. De igen az ukránok szentek, ki is használják, ha megvered, mert éppen nem normális, akkor téged visznek el a rendőrök. Nem is értem mit keresnek errefelé a felnőtt "férfiak".

Jó igen, vannak normális emberséges emberek köztük tisztelet az övéké és semmi baj velük, ahogy minden országban, de eléggé becsuktad szemed füled, ha nem tudsz ilyen dolgokról. Én fegyvert is vettem, nem fogom megvárni amíg belopakodnak a kertbe, mert ők úgy gondolják, hogy szabad, lelövöm elasom mind.

Egyel lejjebbi utcába is betörtek, akkor panelokba is bejárkálnak. Nem egy posztot láttam a Facebookon fotóval és többen megerősítették. Szóval ha szereted őket lehet befogadni.

2022. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Engem inkább az érdekelne hogy ukrán prostik vannak e Budapesten.
2022. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4.


Én sem gondolom sem az ukránokat, sem a prostituáltakat rossz embernek (de jó embernek sem).


Van 600.000+ menekült az országban, meg kb. 3000 lakásos prostituált.


Egyikről sem tudok semmit, tömegeket nem szoktam összességében megítélni, én a személyeket szoktam.

2022. ápr. 14. 11:44
 8/10 anonim ***** válasza:
98%
Nők, gyerekek, idősebb emberek adják a menekültek nagy részét - azok meg ugyebár nem járnak prostihoz. Az itt lévő vendégmunkások meg eddig is jártak (bár inkább hazautalták a fizetésüket a családjuknak, illetve "árérzékeny fogyasztói csoportként" nem a lakásosokhoz mentek hanem a legolcsóbb útszéli kategóriához), a luxusmenekültek meg a luxusprostikat "fogyasztják".
2022. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiatal ukran vendegmunkas csajok a gyarakban kb mint a prostik. Tapasztalat.
2022. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdést az ihlette, hogy két 18 év körüli ukrán (vagy amúgy lehet orosz is, de a jelenlegi helyzetben nem hiszem) srác nézegette a rosszlányokat a 24-es villamoson és közben nagyon hangosak voltak.
2022. ápr. 14. 12:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!