Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az extrém bizar durva erőszako...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az extrém bizar durva erőszakos szexet rajtam kívül szereti más is? mert engem ezek is felizgatnak.

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 09:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Igen, imádom.
2022. máj. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2022. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 dregor ***** válasza:
93%
Igen, imádom a bdsm-et és alapvetően is van szadista hajlamom, szóval ha találok egy mazo nőt... ott csak a fantázia szab határt, meg természetesen a józan ész. :D
2022. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
36%
Manapsag mar nem nagyon szexel senki. Macskatartás, kutyatartás, gyereknevelés amiket látok.
2022. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%

Igen, szeretem. Szeretem a gengéd szeretkezést, de szeretem a durva szexet is. Legalább annyira szeretek simogatni, mint pofozni.

Hangulat függő, de akár egybemosva is mehet a kettő.

2022. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%

5# válaszoló, bszki ugyanez a szitu, némi apró különbséggel. Egy visszahúzódó csendes kis aranyos csajjal járok össze, semmi social media lábnyoma nincs, 150 centi, sosem gondolná róla az ember, hogy mikre vágyik, vagy mikre képes szex közben. Az elején még szexeltünk, de imád mélytorkozni ő is, úgyhogy mostanában már csak amiatt járok át. Csókolózunk, simogatás, tapi, nagyon finoman, gyengéden, és mikor oda kerül a sor, végignyalja a farkam szép lassan bekapja és egyből torokra veszi, mindig mond valami ilyesmit, hogy "azt akarom, hogy told le annyira amennyire csak tudod", vagy "b*szd szét a torkom", meg ilyesmi. Valójában nem fulladozik, de folyamatosan olyan hangot ad ki közben. Neki nem jön fel semmi általában, szóval valamiért jól bírja. Rendszeresen élvezek úgy el, hogy tövig a torkában vagyok, és nem keveset szoktam élvezni...


Szóval vannak ilyenek, isteni mondjuk, nem tagadom, de valaki ettől már meghalna :D

2022. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
60%
Persze! Volt olyan csaj akivel egymást pofoztuk szex közben és úgy kellett vissza tartanom hogy ne süljek el azonnal. Simán benyúlt 4 újjal a számba és elkapta a nyakam, de persze fordítva is. Aki nem próbálta az nem tudja mit hagy ki. Kár hogy mostanában minden nő olyan kis anyámasszony katonája lett vagy csak foglaltak akik meg beválallalósabbak. F/39
2022. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
88%

17es, èn nagyon èlem a pofozkodòs, durva szexet.

2 dominàns egy àgyban? Maga a menyorszàg!

2022. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Hatalmas élmény, főleg amikor folyamatossá válik (nősülés). Az is nagyon felpörget minket ha maradandó nyomot hagyok rajta.
2022. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ki szeretném magam próbálni szín mazoként vagy szex rabszolgaként izgat az ilyen dolog 18/N
2022. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!