Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az extrém bizar durva erőszako...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az extrém bizar durva erőszakos szexet rajtam kívül szereti más is? mert engem ezek is felizgatnak.

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 09:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hangulat függő. Vannak alaklmak amikor kimondottan izgatnak ezek.
2023. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én is. Szeretem ha párom ágyhoz kötöz vagy bilincsel és úgy tesz magáévá. Meg felizgat mindkettőnket a beöltözős szex is, azaz én pl szobalány titkárnő, ő meg öltöny nyakkendő, szóval nem olyan hétköznapibb ruhákat veszünk fel és ez is a szerepjáték része. Persze ilyen kor is elökerül a bilincs
2023. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Jelenleg is domináns, 40-es férfiként keresek sub nőt közös játékra...
2023. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Igen, perverz férfi vagyok.
2023. márc. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Megfelelő partnerrel engem is beindít, igen. :)
2023. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön.
2023. márc. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is, pl. ha egy lány a fejemre guggol és agyonpisil-kakil, és közben arra gondol, hogy "nesze te szemét, ez a tied" például :-)
2023. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Igen nagyon szeretem (F)és izgató pl; partnerem székhez kötözve durván elintézem és sokszor annyira élvezi hogy nagy tócsa van alatta...
2023. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!