Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges az önkielé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egészséges az önkielégítés?

Figyelt kérdés

Egész pici korban kezdtem el nem is tudom mikor de óvodás korom után már rendszeresen csináltam.

Nem tudtam mi az és mért szólnak rám de olyan jó volt és rosszul éreztem magam bűnösnek amiért ezt csinálom.

Később mikor nagyobb lettem tudtam mi ez és rendszeresen csináltam. Mai napig van párom de imádok masztizni ő is szereti sokat csinálom előtte néha róla fantáziálok néha másról de szerencsére megtudnunk mindent beszélni

Orálisan is szoktam őt kielégíteni mert szeretem igaz sok nő azt mondja aki ezt csinálja egy örömlány..


2022. jún. 9. 11:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges, normális
2022. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen. Én is ovisként kezdtem, mai napig csinálom, akár párommal együtt is. Nincs ebben kivetnivaló :)
2022. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem csinálni és párommal együtt is😊
2022. jún. 9. 11:40
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi is, szex mellett is :) 2-es voltam
2022. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ez normális dolog. Mindig is volt, mindig is lesz. Még azok is csinálják, akikről nem is gondolnád... :,D

Viszont az kicsit fura, hogy ovis kortól. Hogy mi?!

Azt értem, hogy valamennyire gyorsul az emberi "egyedfejlődés", de azért nem gondoltam volna, hogy ennyire. Mármint úgy 4-6 évesen nem korai az egy kicsit?! :,D

2022. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5# Talán fura de gyakori jelenség utána olvastam.

Ahogy én is felfedeztem a testem, és az a pont érzékeny volt (gondolom) jó érzés. Mért ne csináljam ha jó?

A gyerekek nem szexuális tevékenységkènt kezelik.

Ha sűrűn csinálja valami baj van amúgy lelkileg ezért okoz magának örömet

2022. jún. 9. 11:49
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb butaság ezért valakire rászólni.
2022. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen rendben van.

Én azt tartom inkább furcsának, ha valaki nem csinálja... ilyenről is tudok.

2022. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Sokan főleg idősebb kollégák mondták hogy fúj ki az aki ezt csinálja stb . Van aki szégyellni vagy nem tudom de én aztán nem. Nem is megyek oda minden emberhez Szia! Te is szoktál maszturbálni?
2022. jún. 9. 11:56
 10/22 anonim válasza:
16%
Semennyire nem egészséges, kiszipolyozza a testet, rombolja a lelket, magányosságba taszít a kapcsolatépítés helyett, mire férjként-feleségként helyt kéne állni az egészséges szexben, kimerül a nemi szerv és torzul, jön a korai magömlés meg a hüvelyi orgazmus képtelensége. Ez a dolog nem arra van hogy valaki saját magával elégüljön ki - hanem arra, hogy a megfelelő és életre szóló, kötött kapcsolatban örömet szerezzen annak aki szeret és ugyanezt megkapja a másiktól.
2022. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!