Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges az önkielé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egészséges az önkielégítés?

Figyelt kérdés

Egész pici korban kezdtem el nem is tudom mikor de óvodás korom után már rendszeresen csináltam.

Nem tudtam mi az és mért szólnak rám de olyan jó volt és rosszul éreztem magam bűnösnek amiért ezt csinálom.

Később mikor nagyobb lettem tudtam mi ez és rendszeresen csináltam. Mai napig van párom de imádok masztizni ő is szereti sokat csinálom előtte néha róla fantáziálok néha másról de szerencsére megtudnunk mindent beszélni

Orálisan is szoktam őt kielégíteni mert szeretem igaz sok nő azt mondja aki ezt csinálja egy örömlány..


2022. jún. 9. 11:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát mi szex közben előtt és után is szoktuk csinálni. Néha szex helyet is.🙏🤔
2022. jún. 9. 12:01
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
#10 Mekkora egy baromságot írtál. Tartós kapcsolat, házasság? Tudod meddig van szex 1 -2 évig maximum utána a nagy semmi. Marad a kezem. Igen van olyan nő aki nem végez önkielégítést de nem is szexel mert nem érdekli. Szóval teljesen egészséges. Nem fogok újabb kapcsolatot építeni ,hogy újra csak egy ideig legyen szex. A kezem legalább mindig kéznél van. :)
2022. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ha valaki úgy szexelne előszőr, hogy soha nem csinálta magának na annak lenne igazán korai magömlése. A legkisebb ingertől már elsülne. A maszturbálással felkészíted a testedet a szexre, főleg ha jól csinálod és megtanulod elhúzni. Sok embernél pont azért van a korai magömlés mert gyerekként tiltották a maszturbálást és mindig gyorsan akart könnyíteni magán, nehogy lebukjon. Persze a 60 éves kollégák simán kibírják, hogy alig szexelnek és nem nyúlnak magukhoz, de fiatalon ők sem bírják ki, csak az álszent emberek ezt már elfelejtik idősebb korukra. Valószínűleg sokat elkezdik magukat felfedezni már óvodás korban de ejakuláció csak kb 12 éves kortól van. Legalábbis nekem így volt.
2022. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

11:58 az ügyeletes (ál)szentfazék

Hányszor rámírt már. Elmesélte hogy szokott maszturbalni, meg milyen sűrűn, majd kérdéseket tett fel, és a végén elküldött a pokol legmélyebb bugyraiba megrohadni, mert szerinte a maszti isten ellen való vètek…

Hát kisapám, egy barom vagy. Mivel az önkielégítés a világ egyik legtermészetesebb dolga. Ha az ember nem fedezi fel a saját testét, honnan tudnà, mi jó neki?

Másrészt pedig nem hiszek Istenben, szóval ez durva öngól volt. Megint.

2022. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 Azért vannak itt arcok. :)))))
2022. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 akkor megnyugodtam hogy nem csak engem küldött el a picsába és kezdett pocskondiázni:D
2022. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#5

nem vagyok már fiatal (max. fiatalos), de én is ovis korban kezdtem


F

2022. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok vele, már óvodában kezdtem. Most is függő vagyok. Párommal nem csinálom, de bármilyen nővel szívesen csinálnám. Én inkább másról szoktam fantáziálni.


21F

2022. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szex mellett is szükségem van rá napi többször. Maszti nélkül el sem tudok aludni.
2022. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én csak fizikailag elégülök ki az önkielégítéstől, de utána csak ürességet érzek belül lelkileg, ezért döntöttem úgy, ha beledöglök is, de nem akarom többet kiverni.
2022. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!