Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges az önkielé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egészséges az önkielégítés?

Figyelt kérdés

Egész pici korban kezdtem el nem is tudom mikor de óvodás korom után már rendszeresen csináltam.

Nem tudtam mi az és mért szólnak rám de olyan jó volt és rosszul éreztem magam bűnösnek amiért ezt csinálom.

Később mikor nagyobb lettem tudtam mi ez és rendszeresen csináltam. Mai napig van párom de imádok masztizni ő is szereti sokat csinálom előtte néha róla fantáziálok néha másról de szerencsére megtudnunk mindent beszélni

Orálisan is szoktam őt kielégíteni mert szeretem igaz sok nő azt mondja aki ezt csinálja egy örömlány..


2022. jún. 9. 11:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
A fidesz szerint istenkáromlás.
2022. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 sipekilaci ***** válasza:
Tizenévesen kezdtem. Aztán volt néhány kapcsolatom akik mellett nem csináltam és úgy tudom, hogy ők sem.De az előző kapcsolatomban és a jelenlegiben is (ez öt éve tart) csináljuk a párommal együtt is és külön-külön. Néha kicsit perverzkedünk is. De ettől csak jobb lesz a szex. Jobban tudjuk szabályozni az orgazmusunkat.
2022. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!