Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Már nem vagyok szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

Ma a párommal próbáltuk azt csinálni

Mindketten szüzek vagyunk vagy voltunk nem tudom

Csak félig ment be vagyis addig bírtam aztán le álltunk


Elviszettük vagy még mindig szüzek vagyunk?



2022. jún. 9. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
A párod igen, de te nem.
2022. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Felnott parkapcsolatok, konyorgom!
2022. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha vérzett a hüvely, akkor szinte biztos, hogy elszakadt a szűzhártya, tehát a fiú sem szűz.
2022. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vérzett de nagyon fáj ülni is nagyon.
2022. jún. 9. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok már szűzek! Az, hogy a behatolás csak félig történt meg, az részletkérdés.

És ennek semmi köze vérzéshez, vagy szűzhártyához.

2022. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Barmennyire is volt benned, egyikotok se szuz mar

A szuzhartyad meg nem teljesen szakadhatott at de ettől nem lehet semminek tekinteni a dolgot.

Csináljátok ezetul ugy is mindennap szoval mar felesleges ezen gobdolkozni.

Amit kulon szoktak neha emliteni az a ana szuzesseg de az mas tészta.

2022. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne feledkezzetek meg a kellő védekezésről!
2022. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pénisz került a vaginádba, még ha nem is ment be végig, a srác pötse meg punciba került, szóval nem vagytok szüzek. De nem is értem, miért olyan fontos ez...
2022. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DanielC ***** válasza:
100%
Legközelebb nem erövel, es vegyetek sikositot.
2022. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne az legyen most neked a legfontosabb hogy el akardd veszíteni a szüzességedet, mert attól nem leszel jobb, nagyobb, felnőttebb, és csak az élmény rovására megy. Plusz, nem lesz még egy első élmény. Azért “csak félig ment be”, mert tele vagy görcsökkel és gátlásokkal. Nem tudsz ellazulni és nem tágulsz ki eléggé, ezért fáj a behatolás, ezért nem tudsz ülni sem. Legközelebb ha újrapróbálkoztok, inkább koncentráljatok arra, hogy minél jobban érezzétek magatokat egymással. Minél intenzívebb izgalmi állapotba kerülsz, annál könnyebben lazulsz el. Ehhez rengeteg előjáték kell, csók, biztonság, jó hangulat, és nem árt ha a srác tudja hogyan kell hozzád érni, vagy akarni azt hogy te is jól érezd magad. Tájékozódjatok, és okosodjatok. A neten rengeteg mindent ki lehet deríteni hogy mit hogyan kell csinálni, még videók is vannak. Próbálkozzatok újra, de most tanulva a hibákból, nincs még veszve semmi👍🍀.
2022. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!