Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20/F szűz vagyok de szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20/F szűz vagyok de szerelemre vágyok nem pedig szexre ez most gáz vagy sem?

Figyelt kérdés

sokkal fontosabbnak tartom ha valakit szeretek mint az üres 1 éjszakás vagy több éjszakára nyúló szexet


lett volna alkalmam többször is de valamiért sosem tudtam rá venni magam (persze voltak gyenge pillanataim de akkor érdekes módon valami mindig közbe jött)



2019. jan. 21. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, sőt nagyon is jó hogy ilyen értelmesen gondolkozol erről :)
2019. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mickbro ***** válasza:
0%
Gáz. Így magányos leszel. Szex, aztán jöhet a szerelem.
2019. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mickbro ***** válasza:
Nézd meg hány 26-30 éves van itt, aki azért sír, mert, h Ő nagyon rendes, de mégsem kell a nőknek!
2019. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!