Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire beteg az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteg az, hogy felülés fétisem van?

Figyelt kérdés
Pontosabban izgat a hasizom feszülése, mozgása és ezt felülésekkel jól lehet észlelni. Ez a hasfétisnek egy alfaja lehet talán és számomra a csiklandozással is szoros kapcsolatban van.

2022. jún. 14. 17:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírok, az full komoly.


Neten találkoztam olyan sráccal, akinek fingfétise volt.


Elég konkrét volt a fantáziája: valaki leül törökülésbe (ez fontos) felfingja magát az űrbe (ez is fontos) lefingja sorban a bolygókat (fontos!!) Az is fontos hogy sorban haladjon: Merkúr, Vénusz, Mars, Jupiter, Szaturnusz, Uránusz, Neptunusz, Plútó, majd becsapódik a Földbe, bűzbe borítva azt. Ja, zuhanás közben kinyújtja a lábait a törökülésből)


Ezek után a szemem se rebben, hogy neked specifikusan a felülés tetszik.


Ő ezt a fantáziáját úgy élte meg, hogy ezt a sztorit különböző rajzfilmkarakterekkel, de ugyanazzal a forgatókönyvvel lerajzoltatta/leíratta.


Neked szerencsésebb, nézhetsz edzős videókat, vagy megpróbálhatsz gyúrós emberekkel összejönni.


Ha a páromnak lenne ilyen fétise, felülnék neki (bár hagyjuk is a hasizmomat...) szóval szerintem mások is megtennék, ez nem egy durva kérés.

2022. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

9

Na bazdmeg ez nem semmi csaj, meg mennyiség, a nővérem meg el van szállva magától hogy napi 150 felülést csinál:)

2022. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne? muscle worship alapja is ez, hogy a partner izomfeszítése, pózolása hoz lázba :D

illetve van egy olyan jelenség, hogy "coregasm" nem tudom mi a magyar megfejelelője. lényegében edzés közbeni spontán orgazmus :D izmos megfeszülése miatt jöhet létre nőknél, férfiaknál, gondolom pár embernél jellemző ez, nem általános. (az vicces lenne edzőteremben :D )

2022. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem ez egy tökre indokolható fétis. simán lehet róla a szexre asszociálni, elvégre szex közben is egy csomó izom megfeszül.
2022. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem a fiuk kockás hasát simogatni, nyomkodni, ököllel boxolgatni.
2023. jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!