Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Huszonéves srácok, ti benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegan34 kérdése:

Huszonéves srácok, ti benne lennétek meztelen takarításban?

Figyelt kérdés
A minap volt itt egy kérdés itt GYK-n, ami felkeltette az érdeklődésem. Lementettem, de azóta már nincs fent. Arról szólt, hogy egy csávó fiatal srácokat keresett, akik ruha nélkül takarítottak volna nála mint könnyű pénzszerzés. Semmi szex, csak ő meg nézné. Abból a pár válaszból úgy tűnt meglepően sokan benne lettek volna. Felkeltette a fantáziám a dolog, (megmondom őszintén engem is izgat az ilyesmi), úgyhogy gondoltam körbekérdezek, úgy általában ti hogy álltok a témához.

2022. jún. 18. 18:21
A kérdező szavazást indított:
Hetero vagyok de benne lennék
Hetero vagyok, ez kizárt dolog
Meleg/bi vagyok és benne lennék
Meleg/bi vagyok de ez kizárt dolog
Attól függ, hogy nézz ki a csávó
70 szavazat
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Akik igennel szavaztatok, leírnátok esetleg, hogy nálatok hol van a határ? Mennyit kérnétek egy ilyen találkozóért?
2022. jún. 19. 08:22
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

nem olyan ritka ez. egyszer én is megkérdeztem csak poénból a festő srácot, heteró volt, aztán nagy meglepetésemre közölte, hogy miért ne, a kérdés csak az volt, hogy mennyit adok neki.

amúgy kicsit se zavartatta magát, és kiderült, hogy nem is akart sokat, csak az alapdíj + 50%-át.

mikor mondtam neki hogy de ez panellakás és szemből beláthatnak, azt mondta, nem érdekli ...

hát vannak ilyenek. szerintem ez nem heteróság vagy melegség kérdése.

2022. jún. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Wow, jó neked! Ezt én biztos nem mertem volna így személyesen bekérdezni 😀
2022. jún. 19. 09:45
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
pedig érdemes bátornak lenni. sokkal több esélyed van mindenre. na meg ha nem kérdezed meg, sose tudod meg, hogy áll a dologhoz. természetesen semmi szexuális jellege nem volt a dolognak, csak simán poénból kérdeztem hogy bevállalná-e :)
2022. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

En benne lennek szivesen de akar lennek az is aki fizet ezert

18/f

2022. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én is fizetnék egy meztelen takarítónak, de csak abban az esetben, ha a munkát is elvégzi azon túl, hogy csupaszon láthatom közben. :)))
2022. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, talán két éve simán benne lettem volna, csak picit meghíztam hozzá, hogy meztelenkedjek, meg hogy igényt tartsanak rám. :D
2022. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
#7 Ugyan, ha csak picit az nem baj. Nekem bejön az is, ha van egy srácon egy kis pocak. ;)
2022. jún. 20. 15:12
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, mennyit adnának érte, de én szerintem heteróként is belemennék.
2022. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

#9

Igen, én is ezt akartam írni, hogy szerintem heteróként előbb benne vannak többen, de csak akkor persze, ha tuti szexmentes a dolog. Melegek szégyenlősebbek, de heteróként én is xarom le...

2022. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!