Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Huszonéves srácok, ti benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegan34 kérdése:

Huszonéves srácok, ti benne lennétek meztelen takarításban?

Figyelt kérdés
A minap volt itt egy kérdés itt GYK-n, ami felkeltette az érdeklődésem. Lementettem, de azóta már nincs fent. Arról szólt, hogy egy csávó fiatal srácokat keresett, akik ruha nélkül takarítottak volna nála mint könnyű pénzszerzés. Semmi szex, csak ő meg nézné. Abból a pár válaszból úgy tűnt meglepően sokan benne lettek volna. Felkeltette a fantáziám a dolog, (megmondom őszintén engem is izgat az ilyesmi), úgyhogy gondoltam körbekérdezek, úgy általában ti hogy álltok a témához.

2022. jún. 18. 18:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
bruhhh, ez nem semmi. Ne haragudjatok, kaptam egy csomó levelet, de itt nem akarok adatokat megadni. Akit érdekel, írja meg az email címét.
2022. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Ha már üzenetek, hozzátenném hogy szegedi vagyok, szóval ha rámírnátok, ezt tudjátok előtte :)
2022. jún. 21. 12:45
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy már kiöregedtem ebből. Ha nem vár el szexet, jó pénzért simán benne lennék, bár egy hölgynek méginkább, mert hetero vagyok.
2022. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék, de nem hiszem, hogy tetszene neki a látványom. Nem vagyok egy Adonisz.
2022. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Csak takarításba belemennék, ha jól kereshetnék vele. Ha tényleg nem lenne más. De úgy sejtem, hogy kapnék újabb ajánlatot több pénzért, amit lehet, hogy a pillanat hevében elfogadnék, de utána kellemetlenül érezném magamat.
2022. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

#14 Sosem tudhatod


#15 Állíts fel magadban határokat, amiket nem lépsz át és ehhez tartsd is magad, akkor nincs gond a pillanat hevében sem

2022. jún. 30. 21:38
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az van, hogy legtöbben végül is benne lennének, hiszen miért is ne? Csak ilyen-olyan félelem miatt mégse vállalják be. Mert végül is nem rossz pénz, és valljuk meg, meg se kell szakadni.

De az ismerős előtti lebukás, a pletykák terjedése, és hogy belekeveredik egyébbe is, ezek erős visszatartó erők.


#15 Igen, elég jól kereshetsz vele, igény bőven van rá. És persze azért fiúk is, akik mindezek ellenére is bevállalják, csak ez örök tabu kifelé. Akár a barátnője felé is, mert ő is homokozásnak venné, akkor is, ha semmi ilyen nincs benne. Szóval nyitott gondolkodású heteró fiúknak ez a lehetőség egy aranybánya. Főleg idősebb melegek vagyonokat képesek fizetni, hogy egy fiatal srác takarítson náluk meztelenül. Tapasztalatból beszélek.

2022. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jól hangzik, amit leírtál, de gondolom, kimagasló testi adottságokkal kell rendelkezni hozzá. Szálkásság, szőrtelenseg, meg minden. Meg ott a félelem, hogy kiderülhet.
2022. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az átlagos testi adottságok is jók. De nyilván ha egy élsportoló srácról van szó, akkor magasabb a tarifa.

És hát te is leírtad a lényegi problémát, azaz ha nem létezne a kiderüléstől való félelem, akkor szerintem sokkal többen vállalnák gond nélkül.

2022. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
benne
2022. júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!