Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Huszonéves srácok, ti benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegan34 kérdése:

Huszonéves srácok, ti benne lennétek meztelen takarításban?

Figyelt kérdés
A minap volt itt egy kérdés itt GYK-n, ami felkeltette az érdeklődésem. Lementettem, de azóta már nincs fent. Arról szólt, hogy egy csávó fiatal srácokat keresett, akik ruha nélkül takarítottak volna nála mint könnyű pénzszerzés. Semmi szex, csak ő meg nézné. Abból a pár válaszból úgy tűnt meglepően sokan benne lettek volna. Felkeltette a fantáziám a dolog, (megmondom őszintén engem is izgat az ilyesmi), úgyhogy gondoltam körbekérdezek, úgy általában ti hogy álltok a témához.

2022. jún. 18. 18:21
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
41%
Mennék.... Domestossal kisikálnam a kádat, utána sósavval meg a wc-kefével kisikálnam a fajanszot. Természetesen mindenek előtt gázálarcot húznék.
2022. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Takarítanak én is! 55/f
2022. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan összeget mondana érte az illető, akkor siman mennék. 23F
2022. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nem okozna problémát, de tényleg csak akkor ha mindössze meztelen takarításról van szó. Bár nem vagyok valami jó pali, meg pálcika test, szóval valószínűleg ilyen veszély nem fenyeget. 25F
2022. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Jópénzért megtenném bár kicsit több vagyok. De max nézni...
2022. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
53%
Nem mert tuti felállna a f*sza és megeroszakolna
2022. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!